Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Evett már valaki éti csigát?...

Evett már valaki éti csigát? Ha igen, milyen ízű?

Figyelt kérdés
Éppen nézegettem a LIDL újságot és francia hét van benne.Kapható éti csiga.Milyen az íze?

2012. máj. 16. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagymás vajon elkészítve nem rossz, amúgy nincs semmi rossz íze. 1x kóstoltam a volt munkahelyemen fent volt az étlapon.
2012. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer régen ettem egy pizzán, olyan volt, mintha egy gumit rágcsáltam volna, de a tudat... Ha kísérletező kedvedben vagy vegyél.
2012. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én Barcelonában ettem csigát, soha többet. Gumis, rágós volt. Mondjuk biztos, rosszul volt elkészítve, de egy életre elment tőle a kedvem.
2012. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem az tart vissza tőle, hogy nincs kibelezve. Állítólag olyan az állaga, mint a pacalnak.
2012. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én többször ettem már, finom volt, fokhagymás vajjal készítették el.
2012. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Sós takony. Semmi élvezeti értéke nincs,csak sznobizmus,mint a többi kütyü-evés...
2012. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én étteremben ettem pirítóssal és nekem nagyon ízlett. Jó volt a fűszerezése. A LIDL-ből még nem próbáltam.
2012. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én belga étteremben ettem,nem mindegy hogy van elkészítve:) egyik város belga éttermében finom volt de a 3. csiga már nem csúszott olyan jól le,de megkostólni érdemes volt mert először nagyon ízlett,a fokhagymás vajjal és pirítóssal! Aztán a második város belga éttermében egy falatot se tudtam legyűrni olyan rosszul volt elkészítve,gumis volt:)

összségében egy-két falat bejön előételként:)

2012. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 4/8

elvileg jó esetben előtte úgy készítik elő őket, hogy kiürítsenek mindent, ami a belükben van, tehát ettől valószínűleg nem kell félni. már ha így vannak előkészítve.


amúgy én sem ettem még :(

2012. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is Brüsszelben ettem,én a gombához tudom haonlítani. mivel a gombát szeretem, nekem nem okozott semmi fura érzést, mondhatom finom volt.de mivel puhatestű, valóban egy kicsit gumis, mint a polip vagy a tintahal is. szerintem.

félreértés ne essék, nem ezeken élek, csak kipróbáltam:)

a csülökpörkölt jobban bejön...:)

2012. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!