Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Körkérdés: Ki az aki rajtam...

Moira-88 kérdése:

Körkérdés: Ki az aki rajtam kívül imádja a sós mogyoróvajat?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a feleslegesnek tűnő kérdést, mert az ismerőseim közül egyetlenegy embert ismerek aki szereti, eddig mindenki aki látta, hogy azt eszek, teljesen kiakadt és fújjogott. Lehet, hogy ezt inkább csak az amerikai gyerekek szájízére csinálták, és itt a magyarok nemértik, hogy mennyire jó cucc? Nálam mindig van itthon:)

2012. máj. 8. 15:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hol veszed?Én még nem láttam sehol, így nem tudom milyen az íze.
2012. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
47%
Soha életemben nem ettem még olyat, de majd kipróbálom. És te szereted a kechup öntetes eperfagyit? Érdekes íze van...
2012. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2%

A mogyoróvaj nem azért rossz, mert sós, hanem mert földimogyoróból van, ami egy babféle. Olajos, fojtós.

Az édes mogyorókrém azért jó, mert rendes mogyoróból van, és kakaó van benne...


Aki venni akar, az megteheti az L betűs boltban 549 forintért.

2012. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: utálom a ketchup-ot és nem rontanám el a fagyimat vele. Most ez komoly?!Ugye nem ezt eszed?:D
2012. máj. 8. 15:53
 5/23 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: nincs olyan, hogy "rendes mogyoró", te a törökmogyoróra gondolsz amiből a nutella meg ezek vannak és az egy teljesen más kategória. Nem mogyorókrémet kérdeztem hanem mogyoróvajat, két tökre más dolog.
2012. máj. 8. 15:56
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, de csak a közepesen-crunchy fajtát, az az amiben nagyon apró mogyoródarabok is vannak!

Húgom csak a teljesen krémest szereti!

Bátyám útálja!

Sógornőm nagyon szereti, számára mindegy, hogy milyen.

Szüleim nem szeretik különösebben, de megeszik, ha nincs más.

2012. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyobb hipermarketekben vannak nemzetek konyhája pultok és van olyan is, hogy Amerika-pult. Na ott lehet kapni(nem olcsón), eredeti amerikai mogyoróvajat meg pl. Marshmellow-t, tudjátok olyan süthető mályvacukrot.Vagy olyat sem ettetek még?:)
2012. máj. 8. 15:58
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Próbáltam adni a disznóknak, még azok is undorodva mentek el tőle.
2012. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak: Én is a legjobban az apró darabosat szeretem:) De amúgy mindet megeszem, szerintem rászoktam, mintha csak lekvár lenne:) Ti hol szerzitek be?
2012. máj. 8. 16:00
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok, nem Magyarországon élek...

Családnak szoktam szállítani, mikor megyek látogatóba.

2012. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!