Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Leírnátok, linkelnétek nekem...

Leírnátok, linkelnétek nekem erdélyi, székely ételeket?

Figyelt kérdés
Egy barátom Hargita megyéből származik, és meg szeretném lepni őt egy vacsorával. Sokszor eszik nálunk, és egyrészt szeretnék neki kedveskedni, másrészt pedig többek között szeretném ezáltal is megismerni az ottani kultúrát.

2012. okt. 9. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mustafa33 ***** válasza:
68%
Jól átgondoltad? Én naygon nem szeretném ha valaki juhtúrólevest és káposztás sztrapacskát főzne nekem azért mert felvidéki vagyok.
2012. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%

Én sem szeretném. Tudod mit főzz neki?

Rántotthúst burgonyapürével és céklával vagy uborkasalátával.


Minden férfi szereti a rántotthúst.

2012. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
59%
Amit írtam feljebb azért írtam, mert egy számodra ismeretlen ételt valsz. nem úgy készítesz el ahogy ő szereti és csak udvariasságból tömi majd magába. Azt főzd ami nálatok szokás és amit a legjobban tudsz. Erdélyit meg főzzön ő ha te mész hozzá vendégségbe.
2012. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Véleményeket nem kérek, csak értelmes, a kérdésre válaszoló válaszokat!!
2012. okt. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!