Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Legjobb gyroszos Pesten?

Legjobb gyroszos Pesten?

Figyelt kérdés

Rendben, hogy van már ilyen kérdés, de én aktuális véleményekre vagyok kíváncsi. Ha lehet, indokkal együtt válaszoljatok


Nekem mostani kedvencem az Akácfa utcában van, a Dohány utca mellett. 650 Pitában, gyors a kiszolgálás, eddig amikor voltam mindig állt egy kis sor, pedig 1.30 kor is vettem már ott gyroszt. Viszont furcsa, hogy 4 alkalomból 3x rendőrök is álltak sorban gyroszért.



2013. febr. 10. 18:42
 1/9 A kérdező kommentje:
*Budapesten
2013. febr. 10. 18:44
 2/9 anonim válasza:

[link]


:)

2013. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fél éves cikk. Friss, szubjektív vélemények érdekelnek :)
2013. febr. 10. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod elhinni, de csak a kérdést olvastam és egyből az Akácfa gyrosos jutott eszembe, pedig van még Pesten rajuk kívül pár, de ide mindig visszajárok.
2013. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az elég komoly, de hiszek neked :)
2013. febr. 11. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, de szívesen eszek ezen a két helyen néhanapján egy gyrost:


1. City gyros a Dohány utcában : 500 Ft a pitás gyrosz, tipikusan törökös ízvilágú (nekem kifejezetten ízik a hús fűszerezése), átlagos méretű, az árához képest laktató, és éjjel-nappali


2. Eker a Móricz körtéren: 690 Ft a pitás gyros, csirke vagy marhahússal lehet kérni, én ált. vegyesen kérem, a marhát baromi jól fűszerezik, a csirke meg nagyon finom omlós. Jó nagy adag, szerintem férfiember is jóllakik vele (egy ideig:))



A NumberOne persze a Gyradiko, csak hát kinek van kedve egy gyrosért kizarándokolni a világ végére félévnél gyakrabban.. :/

2013. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyradiko fél éve is a legjobb volt, meg fél év múlva is az lesz. Csak sajnos tényleg a világ végén van.


Gyros-jellegű alternatíva a szuvlaki.hu a Lónyay utcában, a Bakáts tér sarkán, közelíti a Gyradikós minőséget.


Finom még a Tompa/Angyal sarkán lévő arab srácok báránygyrosa, de csak olyat kérjetek, a csirkés teljesen átlagos.

2013. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ZOZO-1 válasza:
Nálam a No.1. egyértelműen a XIX. kerületben (Kispesten) az Üllői út 208-nál az üzletsoron a GÖRÖG GYROS, a mestere alias "Leo". Nagyon tuti és sehol máshol nem ettem még ilyet, próbáljátok ki, érdemes!
2013. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aziz gyros nagyon jó, szarvas csárda térnél van, viszonylag olcsó és bőven telepakolják mindennel :D
2022. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!