Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szeretitek a mogyoróvajat?...

Szeretitek a mogyoróvajat? Hogyan, mivel eszitek?

Figyelt kérdés
Lekvár, sajt, sonka, egyéb?
2009. szept. 12. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
én mézzel...de már rég ettem, fini:)csak tömény!
2009. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Én szeretem nagyon, a darabosat is, meg a krémeset is. Amúgy én magában eszem, csak rákenem a kenyérre, vagy a pirítósra. De szerintem ezt nem is nagyon szokták mással enni, én legalábbis eddig filmeken is csak azt láttam, hogy magában eszik. Elég karakteres íze van, szóval nekem így is jó.
2009. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egyszer kóstoltam kb. 5 éve. Akkor nem jött be, de most kaptam egy dobozzal, újjabb próbát teszek vele. Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 12. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon isteni én kenyérre kenem!
2009. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eddig nagyon szerettem, magában majd később áfonyalekvárral ettem, olyan igazi amerikaiasan:D De egy betegség miatt már ha rá gondolok elfog a hányinger:S
2009. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Puffasztott rizsre kenem, de lapkenyéren is jó, esetleg pirítós kenyéren. Szerintem finom, mondjuk édes dologgal nem keverném (kivéve banánnal, arra kenve is borzasztó finom)
2017. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!