Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Jalapeno paprika magot hol...

Jalapeno paprika magot hol lehet venni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is kerestem, de nem találtam. Végül egyszer Bécsben egy zöldségboltban vettem friss jalapeno paprikát, amit jóízűen megettem, és a magját elültettem palántának. Szépen ki is hajtott, most fogom kiültetni a kertbe!
2013. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a valaki ültetett már. Kérdezz rá, hátha:

[link]

2013. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 19. 17:04
 4/7 bumbi02 ***** válasza:
Ha csípős paprikát akarsz, ajánlom a bhut jolokiát:) Mi otthon azt nevelgetünk, tavaly volt az első termése 6 kis paprika lett belőle..: ) De olyan csípősek, hogy "elég elhúzni az étel felett is":)
2013. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kohinoor válasza:
Ebay-en is biztos találni, én a zsibvasar.hu-n vettem néhány száz forintért.
2013. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Rengetegen árulják a neten:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Jalapeno fajtát azért szeretem, mert a nagyon erős csípős paprikát nem bírom, szinte fáj tőlük a szám minden része. A Jalapeno-tól nem.


A Jalapeno nem okoz fájdalmat, viszont kellemesen bizserget. Megizzad tőle még a fejem is, de ehető és nem fájdalmasan csípős.

Nem tudom más is így érzi?


Egyébként az Auchanban szoktam venni, néha amikor még nem kapkodják el. Sötétzöld színe van, amit eddig vettem. Látszik, hogy lassan mélyülne tovább sötét piros felé.


A sötétzöld példány az ami jó ízű és nem fájdalmasan erős.

Egyelőre próbáltam belőle használható magot fogni.

A korábbiból amit kivettem, az nem kelt ki, de most nagyobbat tudtam venni. Talán amit ebből kivettem, az nem száradt össze annyira mint a korábbinál. Egyelőre földben pihenget. Talán sikerül kihajtatni.

2014. ápr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!