Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hogyan készül a barna sajt és...

Hogyan készül a barna sajt és lehet itthon kapni?

Figyelt kérdés
pár hete Norvégiában voltam, ott ettem, érdekes, de nagyon finom.
2013. ápr. 27. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lehetne kapni? Barna csak akkor lehet ha olyan anyagot kevernek hozzá!
2013. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudod mire gondolok? ez gy édeskés barna színű valami, és nincs sok köze sajthoz, csak úgy hívják, nagyon hasonlít valamihez mit ettem már, de nem tudnám leírni pontosan
2013. ápr. 27. 19:53
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem csokis ugyan, viszont karamellás, az úgy lesz, hogy addig főzik a tejsavót, a kecsketejet és a tejszínt, ameddig a tejcukor meg nem karamellizálódik benne, ettől van a színe is. Jobb helyeken kecsketej + tehéntej mixtúra az alap, legjobb helyeken csak kecsketej.

ezt egy oldalon olvastam, akkor azt már tudom, hogy készül, már csak az a kérdés, hogy lehet-e itthon kapni

2013. ápr. 27. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Itthon a mese sajt barna. De utáltam, már gyerekként is :)
2013. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!