Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Külföldön miért olyan népszerű...

Külföldön miért olyan népszerű az Oreo keksz?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom nem értem.Nekem valahogy olyan mint a többi keksz.

Miért kell úgy beállítani mintha olyan finom lenne?

(Bocs ha rossz kategória)



2013. ápr. 30. 23:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
en se ertem de teny hogy ha elkezdem enni nagyon nehez abbahagyni :D pedig tenyleg semmi kulonleges nincs benne
2013. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Mert még nem ismerik a túró rudit :D

Amúgy tényleg, akárhány külföldi ismerősöm van, mind odáig vannak érte. Mármint a rudiért.

2013. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Mert még nem kóstolták a Pilóta kekszet. :D
2013. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Első válaszoló:Én is így vagyok vele.Ráadásul elég drága is.

2013. ápr. 30. 23:26
 5/26 A kérdező kommentje:
Igaz hogy a túró rudinál nincs finomabb :)
2013. ápr. 30. 23:27
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom. Én először a sarki boltban láttam a pénztár mellé kirakva. Vettem egyet kíváncsiságból, és utána rendszeresen. Annyira nem finom, de valahogy mégis ilyent vettem egy időben mindig. Fogalmam sem volt róla, hogy honnan származik, nem is érdekelt. Aztán láttam, hogy külföldön is tele van vele minden :)

A Pilóta sokkal finomabb :) Azt is rendszeresen szoktam enni.

EGyébként talán azért, mert fekete-fehér, ami elég ritka kekszben.

2013. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert isteni finom. :D Én nagyon szeretem, meg nálunk mindenki.. Ennyi erővel a pöttyös rudi is olyan, mint az összes többi túrós krémdesszert csokoládébevonattal. Vagy a pilóta keksz olyan, mint az összes többi keksz..
2013. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon finom, nekem a best. Ja meg a piknik keksz is a kedvencem.
2013. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%

Mert finom.


Tudom, hogy megy dacból a magyar termékek imádata, de remélem azok akik azt írták, hogy a Pilóta finomabb mind vicceltek. Hacsak nem a 20 évvel ezelőtti Pilótára gondoltatok, akkor vagy egyiket vagy másikat nem kóstoltátok még. Fényévekkel jobb az Oreo, főleg ha kettőt összeragasztasz.

2013. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
72%
Ezt én sem értem, nekem egyáltalán nem ízlik. Valószínűleg jól reklámozzák. A Pilótából sem szeretem ezt a fajta töltött kekszet amúgy, szerintem az sem túl finom.
2013. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!