Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A Szamos Marcipán szaloncukor...

A Szamos Marcipán szaloncukor vagy a Milka szaloncukor a legfinomabb? Ajándékba adnám de nem ettem még egyikből sem.

Figyelt kérdés
Lehet nyugodtan ízt is írni.

2013. nov. 13. 09:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A milka nagyon nagyon edes, de aki szereti alapbol a milka csoki izvilagot annak abszolut jo otlet. Mi a joghurtos izesitesut vesszuk minden evben,mert az a legkevesbe emelyito. Vilagoskek a ' jelzes' a csomagolasan.

Szamost meg nem probaltam,de a cukraszdaval elegedett vagyok,szerintem a szaloncukor sem lehet mellefogas. Ajandekozni Szamost ajandekoznek,ha engem kerdezel,az egy kicsit kulonlegesebb.

2013. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszodat!:) Az illető csokimániás szóval szerintem tetszene neki, de a Szamos magyar...
2013. nov. 13. 09:46
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem ízlik a milka, szamost pedig még nem ettem.


Én ajándékba a kézzel készítetteket javasolnám, amit a vásárokon kapni lehet. Igen, drágák, de különlegesek és finomak is. Darabszámra is lehet venni.

2013. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
mi milkát szoktunk venni, van belőle válogatás ( egész mogyorós, noisette, epres, rizses, sima, oreos stb..) azt hiszem 1000 ft környékén van, de sok van benne és mint írtam változatos. szamost nem ettem még.
2013. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok 2000 akart lenni bocsi.
2013. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak!
2013. nov. 13. 10:05
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a milkát szeretjük
2013. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Ezekből a szamos, viszont javaslom még a Stühmert az is magyar, igaz drága, de nagyon finom. Ha külföldinek adod, akkor én mákkrémeset választanék a helyedben, mert a mákot rajtunk kívül kevés heylen eszik.
2013. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez hülyeség. Tudom, nagyon elterjedt mítosz otthon hogy külföldön a mákról azt hiszik ópium, de nem így van. Németországban élek, itt is ugyanígy sütnek mákos bejglit, a férjem nagymamája mákot is termeszt a kertben, de még a franciáknál és az spanyoloknál is eszik.

De ha csak a statisztikák érdekelnek, Csehország pl. 4x annyi mákot termel mint kis hazánk, Spanyolország meg Franciaország meg utánunk jönnek...

2013. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Milkából az erdeis nagyon finom
2013. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!