Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kínai tea miért habzik fehéren...

Yoshimitcu kérdése:

Kínai tea miért habzik fehéren mikor melegitem? Lehet valami vegyszer oldódik ki belőle vagy ez normális? Nektek is szokott? Zöld kocka dobozos kínai szálas tea.

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 12:05
 1/2 G3C1 válasza:
szerintem a vitaminok, savak főnek ilyenkor ki belőle. gondolj csak bele.. amikor a levest főzöd, az is habzik.
2014. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző válasz...hümm....nem pontos.

Egy másik helyen már leírtam, két dologtól habzik.

1. A fajtánként és életkortól (de még az időjárástól függően) jelenlévő olajmennyiség szétválik a víztől (kétfázisú oldat-ráadásul ez a kisebb fajsúlyú).

2. A habzásban jobban ludasak a szaponin tipusú vegyületek, amelyek a vízzel szeretnek habot alkotni.Ezek számos növényben jelen vannak, nem károsak, csak rondán "tudnak kinézni".

2014. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!