Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A matcha tea tényleg nagyon...

A matcha tea tényleg nagyon hatásos?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy zöld teaporból készül, a vízzel együtt a teaport is meg kell inni, ami finomra őrölt zöld tea. Aki ivott ilyet tapasztalt valamilyen pozítiv hatást? Hatásosabb mint a többi zöld tea (mivel meg kell inni a port is, más esetben viszont-filter, teafű-csak belefőzik a vízbe)?

2014. febr. 10. 23:28
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom mennyire aktuális, de nekem nagyon bejött. Tényleg igaz amit írnak róla, hogy teljesen kiváltja a kávét, már két éve iszom de az elején is éreztem, hogy sokkal relaxáltabb vagyok és jobban tudok figyelni a dolgaimra.

Én eredetileg zsírégetőként kezdtem használni, mert nem akartam valami mesterséges táplálékkiegészítőt fogyasztani és bár sportoltam mellette, de az eredmények ott is bejöttek. Anno 14 kilot tudtam fogyni kicsit több mint két hónap alatt.

Nem tudom Magyarországon miért forgalmazzák ilyen kevesen..

2017. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!