Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudok hozzájutni olyan...

Greekfan kérdése:

Hol tudok hozzájutni olyan ketchuphoz és mustárhoz ami Görögországban kapható?

Figyelt kérdés
Ha valaki ott él, akkor küldjön nekem, természetesen minden költséget állok!

2014. nov. 24. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valami csoportot kéne létrehoznunk, mert nekem Ausztriából, illetve Németországból kellenek cuccok.
2014. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
akkor nincs mese,görögországba kell menj,pakold szépen össze a cuccaidat aztán amint virrad szedjed a talpadat és irány athén
2014. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
keress valakit aki ott él, vagy keress görögországi magyarok csoportot közösségi oldalon, lassan jönnek haza az emberek az ünnepekre, s hozass valakivel...
2014. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És milyen a náluk kapható ketchup, mustár? Az íze miatt szeretnél pont olyat vagy csak az a lényeg, hogy görög legyen?

Egyébként úgy tudom vannak görög boltok Budapesten.

2014. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért, mert nincs benne ecet. Vagy olyan kevés van amit nem érzek, pedig eléggé ki vagyok rá hegyezve.

Egyébként a színe is más. Élénksárga, olyasmi mint a mekis és az íze és eltér.

Én nem budapesti vagyok sajnos.

2014. nov. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!