Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Soska vagy spenot partiak...

Soska vagy spenot partiak vagytok inkabb?

Figyelt kérdés
Es milyen feltettel szeretitek eme izletes eledeleket fogyasztani. Korotokat kerlek tuntessetek fel a valaszaitokban.

2014. dec. 8. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább sóska, de a spenótot is szeretem! Jó édesen, tükörtojással, főtt tojással, sült szalonnával, sült virslivel vagy főtt virslivel szoktam fogyasztani.


26/l.

2014. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Imadom a soskat, szosznak, vagy husgomboccal, fozeleknek, szololevelben toltott hus melle, szosznak,hajdinaval, fozeleknek, stb. Sokszor gondolok ezekre a magyar etelekre, de itt nincs soska. Talan valaki kuld nekem soska magot levelben.A spenotot is szeretem, de az itt is van nagy valasztekban. Nagymama Amerikabol
2014. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Mindkettőt ugyanannyira nem szeretem :)
2014. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok dolgot szeretek jobban, de e kettő közül inkább a spenót, főtt krumplival, tükörtojással. Sóskát inkább csak hús mellé eszek, szósznak, édesen.
2014. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Spenót főtt tojással, vagy fasírttal. :)


Süskának még a szagától is bloá. Azt csak a kertből szeretem.

2014. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sóska cukrosan, főtt krumplival, tükörtojással.

A spenótot nem szeretem, de a sóskát sem cukor nélkül.

39/N

2014. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Spenót - sok fokhagymával, reszelt sajttal.
2014. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőt megeszem, és azzal ami éppen van :D
2014. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A spenótot imádom - feltéve, ha nincs agyonfokhagymázva, nincs tele rántással, hanem tényleg finom spenótíze van, nem nyomja el a fokhagyma, és nem híg, hanem szép, élénkzöld színe van.

A sóskát sajnos nem szeretem.


27/N

2014. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, előző vagyok, bocs, kihagytam, leginkább főtt tojással szeretem, de akár feltét nélkül is jöhet. Tükörtojással is megeszem, de nekem a főtt tojás az igazi.
2014. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!