Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hogyan tudnám ezt a kínai...

Hogyan tudnám ezt a kínai tofu levest megcsinálni?

Figyelt kérdés

miskolcon van egy kínai és ott csinálják. nézegettem tofu leveseket valszeg ez is egyike lehet. Már ettem másik helyen is tofu levest de az nem ilyen volt az ugyanolyan volt mint egy hagyományos leves. de ez a leves ez ilyen nyúlós féle. nem tudom milyen jelzővel tudnám ezt pontosan jellemezni. mint a takony? legalábbis állagra.:d de nagyon finom. mi miatt lehet olyan nyúlos nyálkás féle? egyébként ránézésre mint egy zöldség leves. kukorica borsó tofu tojásfehérje.


Nagyon rákattantam erre a tofu levesre valaki mondja meg mi miatt lehet:d mert csinálni akarok 1 bödönnel:D


2015. jan. 6. 17:39
 1/3 A kérdező kommentje:
talán a tojástól h belelett csurgatva a fehérje? vagy láttam olyat h kukoricakeményítő vagy burgonyakeményítő? ha ezek akkor melyik?
2015. jan. 6. 17:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Étkezési keményítővel csinálják.
2015. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Komplikato ***** válasza:
Igen, keményítőt tesznek bele, de megfigyelésem szerint ezt régen rizsszemekkel sűrítették be, bár a kukoricában is van sok keményítő.
2015. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!