Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Tudnátok írni pár olasz...

Tudnátok írni pár olasz receptet olaszul?

Figyelt kérdés

Olyan recepteket keresek ahol olaszul van leírva egy hagyományos olasz étel és mellé ugyanaz leírva magyarul is. Örülnék ha minél többet tudnátok írni.


Köszi előre :)



2015. jan. 18. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
2015. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérlek olvasd el a leírást :)
2015. jan. 18. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, elfelejtettem odaírni, hogy keress olyan recep(ek)et közülök, amiket utána megtalálsz a címe alapján magyarul is. Mert szerintem az eredeti olasz recepteket nehezebb megtalálni.
2015. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit meg tudsz tenni, hogy a keresöbe beírod a grocceni.com és egy-egy recept nevét magyarul meg olaszul (szótárral vagy online fordítóval), és akkor általában ugyanazt mindkét nyelven meg tudod nézni. Remélem, sikerült érthetöen leírni, hogy hogyan tudod megoldani.
2015. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan oldal, ahol ott van az olasz recept és vele együtt a fordítása is. De én szívesen küldök neked receptes linkeket és lefordítom bármelyiket.
2015. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!