Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a kedvenc pizzatok?

Melyik a kedvenc pizzatok?

Figyelt kérdés
Melyik telepulesen talalhato a pizzeria, ahol a kedvenc pizzatok van? Nekem hatvanban a sessanta pizzeria, ala stefano (fokhagymas, articsokas), meg a hires sombrero (ugy nezki, mint a kalap megtomve minden foldijoval). Nyomatekosan kerem a "semelyik, otthon sokkal jobbat csinalok feleannyibol" es hasonlo hozzaszolok kimeljenek! Elhiszem hogy igy van, de ez engem NEM ERDEKEL!!!

2015. márc. 26. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Győr, La Dolce Vita pizzéria, 4sajtos
2015. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dunaszerdahely, Pizza Extra, sajtos-sonkás
2015. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs kedvenc pizzériám, és annyira nem is rajongok a pizzákért. De azért már jópárszor ettem igen finomakat. Főleg külföldön, amikor helyben kemencében sütik ki.


A songoku örök kedvenc. A négy évszakot is nagyon szeretem, ha van rajta articsóka. A négysajtos, és a szalámis még amit szeretek. Igazából nekem a pizza paradicsomos alapot jelent, zöldségekkel (gomba, kukorica, pari, hagyma, articsóka, paprika, spárga, ruccola, bazsalikom, kb.), hússal (sonka, szalámi) és sajttal (ebből bármilyen bármennyi mennyiségben jöhet). Ha ezekből áll össze, és vékony roppanós tésztája van amit helyben kemencében csinálnak, akkor nincs gond.

2015. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a paradicsoms alapú pizza a pizza. Sonka, mozzarella, articsóka. Vagy koktélparadicsom, mozzarella buffala, rukkola illetve a tonhal, olajbogyó, lilahagyma pl. De a sonka-gomba alapverziót is szeretem.
2015. márc. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Sima, raklap nélkül pariszósszal
2015. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Balassagyarmat, BgyPizza, Hawai(vagy egyedi)
2015. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én inkább megmondom a feltéteket, amik abszolút mehetnek rá:D


paradicsomos v tejfölös alap az mind1:),

mehetnek rá:

sonka, paprikás szalámi, gomba, kukorica, hagyma, paprika (szerintem bármilyen), sajtból is bármilyen fajta, de ha még külön mozarella az a sajt akkor az még dob rajta:), ananász is mehet , ha valaki éppen kívánja, bár mondjuk lehet, hogy azt érdemes inkább külön, csak gyümölcsként megenni, de pizzán se von le semmit, de mehet nyugodtan, de ha nem pizzán esszük, akkor már direkt külön két élvezetet is ad, mert egyszer amikor megesszük külön az ananászt, egyszer amikor a pizzát; lényegében meg ananász az nem is kell rá, csak nem baj, ha ott van. Kicsit érdekes, egzotikus, de talán úgy annyira nem oszt , nem szoroz:); hát, aztán még ilyen fűszerdolgok,ha akar valaki rátenni. Ja és a sót nem szabad lehagyni róla. :) És egyébként asszem talán a répa is olyan, hogy nem oszt, nem szoroz rajta. :)

Amit semmiképpen nem szabad rárakni (nem tudom az összeset); tojás, borsó; meg én mondjuk talán egy pizzára túrót se raknék, meg olyan túró-jellegű-állagú sajtot se. Sajtból igazából a bármilyenből trapistára gondoltam, hogy azon belül lehet bármilyen, meg még mozarella is. De amúgy még gondolom esetleg előre szeletelt sajt is lehet jó rá, de inkább ne azt, hanem amit mi vágunk, az vastagabb, jobban táplál már egy szelet is, abból meg még több is kevéssé tápláló, hiába mondjuk olyan vastagra építjük, mintha a másikból vágnánk -szerintem. Meg még szal a mi általunk vágott sajt szerintem talán ízben is több élményt ad, de ettől függetlenül jó az előre szeletelt sajt is nagyon, ha nem pizzára szánjuk :):):) Amúgy én ritkán eszem pizzát. :)

2020. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Egyébként komolyan, meglepően rossz íze lesz az adott pizzának, ha tojást és/vagy borsót rakunk rá. Külön-külön nagyon jó kaja mind a kettő , de pizzára egyiket sem szabad rakni, mert rossz lesz tőle az íze, nagyon jó kaják tehát, de semmiképpen sem pizzára valók. A tojás jó a tésztába belekeverve, oda kell is, de úgy rárakni azt nem jó, egyébként a tojás sokféleképpen fogyasztható , de pizzán pont nem fincsi; borsó pedig levesbe, vagy főzelékbe, vagy rizibizibe való. Az ott tud remekelni, de egy pizzán meglepően nemjó. Pedig amúgy más kajákban tehát az is finom.
2020. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Yalapeno (van rajta ugye yalapeno,bacon,csikre,sajt,szósz,paradicsom)

És domino (csirke,sonka,sajt,tejfölszósz,lila hagyma)

2020. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szalámis.
2022. ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!