Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Probalta mar valaki a szurkema...

Probalta mar valaki a szurkemarha szalamit?

Figyelt kérdés
En multkor vettem a szomor husuzem fokhagymas szalamijat! Nekem izlett, bar eleg eros ize van, es a fokhagymat nem igazan ereztem rajta, magaban eros volt (ujjnyi vastagonvagtam), de mar sajttal, es borral nagyon jo volt! Osszesegeben szerintem piackepes!

2015. jún. 23. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Marhából nem szoktak szalámit csinálni. De a szürkemarha, ha jó is, rendkívül drága. Nem éri meg a különbség.
2015. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Londonban vettem a magyarboltba. 6.5 font volt, nem tul nagy szalnak a fele, de igyis 3 alkalomra tudtam megenni! Szerintem egyszer erdemes kiprobalnod!
2015. jún. 23. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez most valami fizetett reklám, vagy csak ennyire a szíveden viseled a magyar élelmiszeripar sorsát?
2015. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 nezzd, magyar vagyok, aki kulfoldon dolgozik, olyan orszagban, ahol az alapelemiszereken nincs afa ( magyar meg eu-s orszag, igy afat ott kell fizetni, ahol eladod a termeket, es nincs vam), igy meg szerintem olcsobban veszem meg, mint te a piacon! Es iotteni viszonylatban sem draga! Probald ki pl a spanyol chorizio-t igaz max 3 font, ugynezzki minta magyar kolbi, de valami pocsek ize van, akkor inkabb igen premium magar termekek, bivaly, szurkemarha szalami, manggalica szalonna... Latnad, mikor otthon vagyok! Pedig nem flancolok, csak abban az arban keresek otthon termeket, mintha kulfoldon lennek,ja, hogy az mar premium termek, az nekem csak jo! Mondok ket peldat itt 10 font egy kozepszar uj zelandi bor, ez most 4600 forint, ja hogy ebbol otthon max nagyon jo furmint, keknyelu... Borokat tudok venni, akkor miert ne? Sorrel ugyanez, en atl. 2 font alatt nem veszek uvegsort, ja, hogy ez most 920 ft, na abbol nem 3,5 borsodit fogok venni, hanem kezmuves magyar sort! Mert igenyesebb, finomabb, es igen ezzel tamogatom a videk Magyarorszagat, hogy az emberek helyben megtudjanak elni, hogy legyen ertelme a vallalkozasuknak, mnert van olyan reteg, aki keresi, es megtudja fizetni a termekeiket! Ezt szegyelnem kene, te liberalis...?
2015. jún. 24. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon még soha nem láttam, de szívesen kipróbálnám.
2015. jún. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ird be a google-ba szomor husuzem
2015. jún. 24. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!