Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt próbálta valaki, milyen,...

Ezt próbálta valaki, milyen, finom? Reggelinek?

Figyelt kérdés

[link]


Jól néz ki,kis banánpalacsinta,relatív olcsó is...

Csak kérdés : 2 tojás mellé 1 banán nem kevés-e mint ízesítés? (Nem szeretek mindenbe x cukrot tenni hogy legyen íze).

Egy oldalon azt javasolták,hogy egy banánt pépessé tegyek majd keverjek bele 1.5 teáskanál mézet illetve darált diót,meg durvább darabokra vagdalt pár szem epret vagy ilyen ízvilágú gyümölcsöt,és ezt így tegyem rá,vagy szimplán lekvárt vagy csak tejszínhabot.


2015. márc. 6. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedvencem. :) Elég az egy banán bőven, méz sem kell. Csak figyelj rá, mert könnyen szétesik.


Én személy szerint zabpelyhet szoktam hozzá szórni, hogy jobban összeálljon. De akkor már nem paleo.

De kókuszliszttel is mukodik.


Én csak fahéjat szoktam rászórni, vagy még kis gyümolcsot teszek rá, mikor kesz van.


Próbáld ki, aztán kisérletezz. :)

2015. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A paleo része nem érdekelt,csak az ízvilág az ötlet miatt tetszik.
2015. márc. 6. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont rakj hozzá zabot vagy vmilyen lisztet, mert kulonben banános rántotta ize lesz.


Legalábbis nekem az volt, de próbáld ki.

2015. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont ezt ettem reggelire:)

Agave sziruppal, néha Nutellával ízesítem, nagyon finom.

Én 1 banán-1 tojás arányban szoktam és a banánt nem pépesítem, hanem vékony darabokra vágom.

2015. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megcsináltam,2 tojás 1 banán + zabpehely...

Olyasmi érzésem van,hogy sűrűn vásárlok tojást és banánt ezentúl!

Szuper.

Bár az,hogy 2 tojás és 1 banánból 10-11 darab kijött az már túlzás,legalább is reggelire.Egy 3-4 ,max 5 db elég.

Bár jól hangzik hogy 1 tojás és ~ fél banánból komplett reggeli kijön.

Ajánlom mindenkinek!

2015. márc. 7. 14:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma is ezzel kezdtem a reggelt,csak most 3 tojás 2 banán 3 nagyobb szem eper,és 3 főnek bőven elég volt :)
2015. márc. 8. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó. :) Üdv a "banánpalacsinta kedvelők" klubjában! :)
2015. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!