Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Németországban melyik üzletben...

Németországban melyik üzletben s milyen név alatt tudok kiflit, csirkemellsonkát és kókuszreszeléket venni?

Figyelt kérdés
Már kerestem ezeket,de még nem láttam, sonkából meg csak sima hagyományos Schinkeneket találok.

2016. máj. 13. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifli nincs, hagyományos értelemben véve. Vannak hosszabb, egyenes "rudak" amik hasonlóak de nagyobbak és tartalmasabbak. ezeket stange (pl laugenstange, käsestange) néven talàlod. Mindenhol van, miden pékségben, még a Lidlben is.


Kókuszreszelék: kokosraspeln szintén van mindenhol, lidl, alid, edeka, rewe, real stb


Csirkemellsonka - hänchenbrust pulykamellsonka truthahnbrust szintén va mindenhol

2016. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Melyik bagett féle a legjobb mákosgubához/ öntött kiflihez? (Nem tudom melyik néven ismered kedves válaszoló) köszönöm a gyors választ.
2016. máj. 13. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima francia baguette-et vennék hozzá.
2016. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2016. máj. 13. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mákos gubához én kalácsot vennék ha van.
2016. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiflit én már láttam több helyen is. Milchhörnle, vagy Milchhörnchen a neve. A lörrachi Hiebers (Bázeltól 5 km-re), és a rheinfeldeni Norma áruházak pékségeiben, 50 cent. Nem tudom, hogy országszerte jelen van-e, vagy lehet ez csak véletlenül ilyen helyi sváb specialitás.
2016. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!