Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyros tál hízlal pita és...

A gyros tál hízlal pita és krumpli nélkül?

Figyelt kérdés
Ettem ma, volt benne csomó zöldség, csirkemell, és ilyen kapros öntet, pitát meg krumplit nem ettem hozzá, ez volt az ebéd
2010. máj. 4. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Hát ha csirkés és no krumplis, akkor nem nagyon hízlal.
2010. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jobb lett volna,ha öntetet nem rakatsz rá,mert nem lehet tudni mennyi cukor van benne,de amúgy ez így egészséges.ha otthon csinálod akkor még jobb.
2010. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A joghurtos öntetben elvileg nincs cukor.

A gyros elég olajos, de nem, nem hízlal.

2010. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Khm! Te miből gondolod, hogy az csirkemell? Már elnézést, de gondolom látjátok hogy néz ki az a hústömeg. Ha nekem valaki megmondja mi az, akkor emelem kalapom. 1.: agyon van sütve hogy ne érezd az ízét, mert 2.: általában maradék hús a feldolgozó üzemekből (ismerek olyat aki ezzel foglalkozik) és 3.: milyen marha az, ami egy árban van a csirkével?

Szerintem az csak diétásnak néz ki, de nem annyira az. Na jó, azért egy fokkal jobb a bigmeknél.

2010. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!