Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen zöldségekkel finom a...

Milyen zöldségekkel finom a sült zöldséges tészta?

Figyelt kérdés

Szoktam csinálni, általában répát, borsót vagy fagyasztott fűszerkeveréket teszek bele de nem adnak neki semmi pluszot, ha tehetném belevágnám a tésztát fél üveg szójaszószba oszt' jónapot de azért valami zöldség mégis csak kell bele :)

Szerintetek mi az ami finom így és nem túl extra szóval egy átlag hűtőben is van? (tehát nem ilyen júdásfüle gomba meg szójababcsíra)


2016. dec. 29. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
*zöldségkeveréket (thai), hülye vagyok már lárom :D
2016. dec. 29. 19:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én répával és káposztával, valamint kockára vágott hagymával szoktam
2016. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Mi sokféleképpen készítjük, attól függően, hogy mi van itthon. Gomba az mindig megy bele, az mindig van a háznál, laska vagy sampion, de szoktam venni erdei gombát is a piacon. Borsó és répa is megy bele szinte mindig, vagy egy komplett franciasaláta alap, abban van krumpli is. Egyéb kiegészítők lehetnek még a vastaghúsú paprika, zöldbab, fejtett bab, konyhakész csicseriborsó konzerv (nálunk ez is mindig van) és kukorica. És emellett intenzíven fűszerezem: fekete bors, fehér bors, zöld bors, őrölt paprika csípős és édes, kurkuma, gyömbér, szerecsendió, kakukkfű, kömény, borókabogyó, fokhagyma - a felsoroltak közül legalább 4-5 féle fűszer megy bele.
2016. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Shiitake gomba, cukorborsó hüvelyestül, zöldbab, bambuszrügy, répa, káposzta
2016. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Répa, káposzta, hagyma a nyerő nálam is
2017. jan. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!