Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Bambuszrügy konzerv illata,...

Bambuszrügy konzerv illata, íze, elvétele hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos a problémám az lenne, hogy vettem bambusz rügyet már pár alkalommal konzervben. Eddig mindig ilyen jellegzetes illata volt és íze is ami sajnos nagyon szúrós kesernyés és annyira elnyomja a többi összetevő ízét, hogy szinte ehetetlen az étel amibe belekerül. Több féle márkánál is ezt tapasztaltam eddig... a lidlben vettem 1-et annak nemtudom a márkáját a másik kettő le baron, diamond márkák voltak. Mindegyiknél az a jellegzetes szúrós kesernyés íz van. Utoljára áztattam a konzervből kivéve akkor az illata kicsit gyengült, de az íze sajnos még midnig igen karakteres volt. Olvasom, hogy íz nagyon nem kellene, hogy legyen ennek a bambuszrügynek szóval gondolom a tartósítás miatt van ilyen íze, de sajnos ez nálunk senkinek nem ízlik. Tudnátok adni valami tippet, hogy hogyan lehetne elvenni ezt a jellegzetes ízt? Sajnos frisset nemtudok beszerezni a környékünkön semmi lehetőség erre...

2017. máj. 31. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem ízlik a bambuszrügy a kínai/thai kajában, hagyd ki belőle! Van egyéb /sok/ zöldség benne, így legalább izleni fog! Minek erölteted?
2017. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs erőltetve... a kínai büfékben nincs ilyen íze szóval a konzervvel lehet a gond... Tanácsot kértem, nem leoltást...
2017. máj. 31. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél üveges bambuszrügyet, hátha annak jobb íze lesz számodra.
2017. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 féle üvegessel is próbálkoztam már... :/
2017. jún. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!