Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyar vagyok de nem szeretem...

Magyar vagyok de nem szeretem a magyar konyhát. Miért van ez? Se a lecsót, se a gulyás, se kolbászt, se semmi ilyen zsíros és undorító ételt nem tudok megenni.

Figyelt kérdés
Thai ételeket szeretem a legjobban, na persze nem azt amit a kínaiban veszek, mert az úszik a zsírban és az ecetben, hanem amit én csinálok receptek alapján, vagy amit minőségi étteremben eszem. illetve még az olasz ételeket szeretem.
2017. jún. 3. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Good for you.
2017. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
elszállt az agyad a pénztől.. ha kevesebb lenne,meg éhes lennél,megennél mindent
2017. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Igazából semmi sem következik abból, hogy te mint szeretsz és mit nem.

Ez a weboldal arra van, hogy a kérdésekből és válaszokból mások tanulhassanak valamit.

Akárhogy is nézem, a te személyes ízlésed teljesen irreleváns az emberiség közös kultúrkincsének bővítése szempontjából.

De ha szerinted van bármi tanulsága is a te sztoridnak, akkor osszad meg velünk.

2017. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
a gulyás meg a kolbász mi franctól olcsó étel?
2017. jún. 3. 16:35
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól hogy Magyar vagy, még egyéni az ízlésed. Én pl szeretem a magyaros ételeket, kivéve a pörköltöket, gulyásokat, azokat valahogy nem bírom megenni, de a töltött káposztáért és a lecsóért oda-vissza vagyok. Viszont én is szeretem a thai, orosz, olasz, szerb, lengyel stb konyhát is. Ott se mindent, hanem azokat amik passzolnak az ízlésemhez.
2017. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
úr isten a pörköltöt hogy utálom még. a káposzta meg.... nem írom le milyen szaga van, mert nem szalonképes. am a nénikémék esznek rendesen magyar ételeket, és 200 kilósak... nagy magyarok. mi meg nem is vagyunk elhízva. Nálunk karácsonykor pulyka van és - az egyetlen magyar kaja amit meg tudok enni- halászlé tésztával, amiben NINCS hal ikra mert attól herótot kapok, és hal ondó sincs benne mert annak is undorító mocsár íze van. Tiszta tőkehalból vagy tengeri harcsából.
2017. jún. 3. 16:42
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Én most nem értem a kérdést... mi ennek az értelme? Nem szereted, na és akkor mi van? A nemzetiséggel nem jár együtt a teljes nemzeti konyha szeretete. Szerintem nincs is olyan magyar, aki legalább egy magyar ételt nem szeretne.
2017. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Na látod én a halászlétől kapok lábrázást:-D Ezért szép, hogy ahány ember, annyi ízlés. Én eszek magyar ételeket, is, és jelentem, nemhogy 200, de 60 kiló se vagyok:-D És más nemzeteknek is vannak zsírosabb ételeik, mint ahogy a magyar fogások között is vannak kevésbé zsírosak. Bár egy jó rántott hús krumplipürével mindig jöhet.
2017. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Csak játszod az agyad. Ha nem lenne elég pénzed ezekre a drága kajákra, akkor megennéd a lecsót is.
2017. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
a lecsót soha. azt utálom a legjobban. inkább ennék kenyeret mogyoróvajjal..
2017. jún. 3. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!