Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Olvasgattam a beírásokat,...

Olvasgattam a beírásokat, sokan nagyon egysíkúan 'táplálkoznak". Kinek mi volt a legkülönlegesebb vagy legjobb étele életében? Mi volt az, amit látott, de nem mert kipróbálni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen és sültkrumpli áfonyalekvárral.

Na kérdezz, hülyén hangzik de finom :D

2017. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nem volt olyan étel, amit nem mertem kipróbálni. Szeretem az algasalátát és szeretem a sült vért is. Talán elsőre a rántott velő, de ízben bejött az is. Ami viszont nekem elég vad élmény, hogy Angliában a borsólevesbe mentát tesznek, és a mi munkahelyi séfünk nagyon sok mentát tesz bele, olyan, mint a mentafagyi, csak meleg, Szóval elég fura.

Ettem már nattót, ami erjesztett szójabab, az is fura, de nem ehetetlen, ja és lucernát, azt is valamilyen japán levesben. Van még két best off, amit én imádok, de a többi ember nem nagyon. Az egyik a szintén angol Marmite, ami élesztőből készült barna cucc, kenyérre kenik, és olyan íze van, mint a pecsenyelének. A másik egy norvég vagy svéd édesség, a salmiakki, ami sós medvecukor. Pacalt még soha nem ettem, de a mi családunkban az nem is szokás.

2018. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én osztrigát nem mertem megkóstolni, miután pont előtte beszélgettünk arról, hogy egy csomóan úgy allergiások rá, hogy nem is tudják.

De amúgy szívesen próbálok ki új kajákat.

2021. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!