Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mit szoktatok tenni a tortillába?

Mit szoktatok tenni a tortillába?

Figyelt kérdés
Még nem csináltam, de megpróbálnám. Nyilván ki fog hűlni a tészta ha belekerül a töltelék. Jól gondolom? Rúzsos szájjal meg isten őrizz fogyasztani. Szerintem a Cézár salátához hasonlít /amit imádok!/csak abban nincs tészta.

2019. júl. 18. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se rétem, miről beszélsz, hiába pontozod le elsőt....olvasd már el ezt a kérdést úgy, mintha idegen posztját ovlasnád....mit értesz belőle úgy?
2019. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
XD
2019. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
3.-ik vagyok, ment a pacsi az első kettőnek.
2019. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
mi hasonlít a cézársalátára amúgy?
2019. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
miért a válaszok vannak törölve, mikor a kérdés zagyvaság, és érthetetlen?
2019. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Te meg mi a búbanatot zagyválsz itt össze?

Kihűl a töltelék?

Rúzsos száj??

Cézár saláta???

Wtf?!?!

2019. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy nem tudsz magyarul, vagy nem alkohol van a véredben, hanem vér az alkoholodban.
2019. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A leírást abszolút nem értem, hogy jön ide a kihűlés, a rúzs meg a cézár, szóval lássuk a fő kérdést...

Mi leggyakrabban amit rakunk bele: darált hús (nálunk pulyka, de akármilyen lehet), reszelt sajt, saláta, öntet (ezersziget a leggyakoribb)

Amit próbáltunk még bele, és bevált: paradicsom, bab, kukorica, gyroshús (csirkemellből próbáltuk), sonka, gomba, sőt egyszer mirelit hamburgerhusi (haverokkal házibuliban hajnal 2-kor megéheztünk, ez volt otthon tölteléknek :DD )

Olyan, mint a pizza, bármit rakhatsz bele, ami van a hűtőben.

2019. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A tortillába rizses ragut szoktam tenni, általában mexikói ízesítéssel, babbal, kukoricával, stb. Ha elég nagy, akkor sajtot, avokádót és zöld salátát. Ha nem férnek bele, akkor ezeket mellé eszem. Egyébként pedig bármit bele lehet tölteni, ami az ízlésednek megfelel. Zöldségeket, húsokat, salátákat, öntetet, stb.


A tölteléket melegen is bele lehet tenni, és akkor nem hűti le a tésztát. Ha igen, akkor sütőben vagy mikróban újramelegíted.


A rúzst mosd le.


Cézár salátát is tehetsz bele, de ne melegen.


Tanulj meg értelmesen fogalmazni.

2019. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a Vízipók csodapók felhívta telefonon, a megfőtt bableves?
2019. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!