Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A tortilla tekercsbe milyen...

A tortilla tekercsbe milyen tölteléket szoktatok tenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apró csíkokra vagy kockára vágott húst, bármilyen ízesítéssel (gyros fűszert a legjobb szerintem) és zöldségek: paradicsom, hagyma, saláta, stb.
2011. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Első voltam.


18/L

2011. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolót kiegészíteném annyiban, hogy mi még az egészet jól megszoktuk locsolni fokhagymás-fűszeres tejföllel, és én még erre szoktam tenni egy két kanál erőspistát is, de szoktunk hozzá külön csípős tejfölt is csinálni. És nekem a lilakáposzta elengedhetetlen része a tortilla tekercsnek :) Amúgy tényleg minden féle zöldség mehet bele, a kukoricától az kígyóuborkán át paprikáig.
2011. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Épp azt eszem :) Gyros hússal és zöldségekkel megtöltöm és a végére jöhet a szósz!
2011. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A 2. válaszolónak én is köszönöm, eddig eszembe sem jutott hogy szószt is csináljak rá. :) Az ErősPistát meg minden hústermék mellé kiskanállal eszem... Imádom :)
2011. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nigaz Kilaz válasza:
17%
lószart
2011. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 norbi vagyok válasza:
tortillába trolltilla illik
2011. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!