Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán töltött paprika recept...

Vegán töltött paprika recept szója/tofu nélkül?

Figyelt kérdés

Olyan töltött paprika receptet keresek, ami ugyanúgy készül, mint a hagyományos (a töltelék ami érdekel föleg), paradicsommártásban megfözve, és ami benne marad a paprikában, illetve ugyanúgy darabolható állagú, mint a húsos változat.

Természetesen tudom, ízre nem lesz olyan, nekem föleg az állaga a problémás.

Amit a neten találok, azok teljesen mások, ezért keresnék tényleg kipróbált és bevált recepteket.


Minden segítö választ elöre is köszönök.



2019. aug. 15. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2019. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajdinával megtöltve nagyon finom lesz.
2019. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es: van hozzá egy recepted, ami bevált? Meg ez tényleg nem potyog ki a paprikából?
2019. aug. 15. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj, hogy az enyém nem vegán, van benne tojás. De biztosan mással is össze lehet fogni. Megfőzött hajdinakásából szoktuk amúgy csinálni.
2019. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

A tojás hiánya nekem is az egyik probléma, de mivel semmiféle állati fehérjét nem ehetek (allergia miatt), ezért valami alternatív megoldást kell keresni.

Remélem, kapok még válaszokat!

2019. aug. 15. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
útifű maghéj ill a lenmag jó tojáshelyettesítő
2019. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

A lenmagot hogyan kell használni, és mennyi kell belöle egy tojás helyetti mennyiségként?

2019. aug. 15. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Rizs plusz gomba pörkölt.

Lenmagot kb 4szeres vízbe áztatod pár órára és leszűröd a zselét, ami kiázik belőle. Az ázott magot pl belesütöd sütibe, kenyérbe. Egy evőkanál zsel egy tojás kb.

2019. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
KÖszi!
2019. aug. 16. 07:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a tojást csocseriliszttel vagy búzadarával helyettesíteném. Ha belépsz facebookon az ezt ettem ma vegán csoportba, van egy vöröslencsés nemhúsgombóc nevű recept (keresőbe beírod, kidobja), na az egy az egyben erre való, nagyon megtévesztő és isteni finom.
2019. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!