Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Melyik a legjobb kókusz/rizs/m...

Melyik a legjobb kókusz/rizs/mandulatej? A lidl-ben lesz most akciós 299 Ft-ért, gondoltam pár kartonnal bevásárolok.

Figyelt kérdés
Idáig csak szójatejet kóstoltam. A többivel nincs tapasztalatom, de egyik sem lehet rossz gondolom bár azért kikérném a véleményeteket. Köszi
2019. okt. 30. 11:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én a kókusztejet szeretem.

A rizs még elmegy, ha megkínálnak vele, de magamtól sosem veszek.

A mandula viszont szeretem émelyítően hányinger ízű. Ami azért érdekes mert magát a mandula magot nagyon szeretem.

2019. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11, én is imádom a mandulát, de még nem volt olyan mandulatej, ami ízlett volna
2019. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el a cimkét: 2-3 % az mint a neve, a többi víz, napraforgóolaj vagy pálmazsír, guargumi, adalék.... én ezért nem adnék ennyi pénzt. ha otthon ugyanezt összekevered, persze guargumi és egyebek nélkül), teszel bele valami édesítőt, ha szükséges, fillérekből megvan. persze a feeling nem ugyanaz.
2019. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Valóban igaz, hogy a termék csekély százaléka "szárazanyag" és főképp víz és adalékból áll..

Utánaolvastam miszerint ezek közül a mandula a legkedveltebb, utána a kókusz, majd a rizs.

2019. okt. 30. 22:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem nagyon vízízűek


Rizs: Aldi vagy Lidl sajátmárkás (nem a Happy Rice), mondjuk ez elég édes, bár nincs benne cukor

Mandula: Alpro

Kókusz: Joya

Szója: erről nem tudok nyilatkozni, nekem szörnyű az íze

2019. okt. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik ihatatlan.
2019. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Máktej a legjobb, aztan mandula, kókusz, zab, rizs.

De ez az en sorrendem, és igen van olyan márka, amiből a rizstej ihatatlan.

2019. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket szeretem, kivéve a szóját.
2019. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!