Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Valóban sok kutatást meg hogy...

Valóban sok kutatást meg hogy mennyire jó a vegán táplálkozás és mennyire rossz a hús a PETA és hasonló szervezetek támogatnak, pénzelnek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 08:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
64%
Húú, vegán kolbászt egyszer ettem még sok éve, "húsevő" létemre mondom, az egyik legfinomabb kolbász volt amit életemben kóstoltam. Sajnos soha nem tudtam meg, hogy honnan szerezte az ismerősöm, aki adta a kóstolót. :(
2019. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%

"pedig a dohány lobbinak azt nagy érdeke lenne hogy támogassa a dohányzást de mégsem teszi. Viszont hús kérdésben megoszlanak az álláspontok"


Nem egyenrangú a két dolog. A dohányzás csak egy melléktevékenység, a főkajának kikiáltott hús evése vagy nem evése sokak számára láthatóan annyira kardinális kérdés, hogy minden mögött összeesküvést sejtenek illetve a legvadabb elméletekkel csakazértis védeni akarják a védhetetlent is.


"Például vegán tejek, sajtok sok embernek az ehetetlen kategóriát súrolják."


A vegyszeres tartásból, nem szabadon legelt marha teje meg sok vegetáriánus és vegán számára az ehetetlen kategória.

Szóval kvittek vagyunk. Csakhogy míg egy mandulatejjel legfeljebb a kelleténél több földet használnak fel, a tehéntej legyártásához mérhetetlenül sok vegyszert, antibiotikumot és állati szenvedést "használnak fel"...

2019. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!