Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok ajánlani update-hez...

Tudtok ajánlani update-hez hasonló termékeket?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ajánlani update-hez hasonló termékeket, amik a lehető legkevésbé hizlalnak, egészségesek, sőt még talán laktatóak is?:)

Nagyon drága az update, és gondoltam megkérdezem tudtok-e hasonlót ami esetleg olcsóbb lenne. Csak a lisztfélékkel vagyok gondban, mert szerintem minden mást megtalálok a boltokba egészségesebb változatban. Pl. szívesem ettem eddig a tejes dolgokat, tejberizst pl, de borzasztóan hizlal, úgyhogy leálltam azzal is. Nem tudom, hogy a zabkása(?), mostanában mindenki azt eszi.. az mennyire lenne jó? Vagy teljesen hanyagoljam? Bioheal termékeket is nézegettem, de nem tudom, hogy az mennyivel jobb, megéri-e... Nem tudom milyen lisztet vegyek. A teljes kiőrlésű kenyér, meg hogy a sok rost fontos stb... Az rendben van. De ha szeretnék főzni, sütni milyenből? Recepteket is nézegettem a neten, de koleszba nem szeretnék nagy főzőmutatványokat végezni, csak valami finom kis laktatót összedobni.. Persze főttet, mert hiányzik a főtt kaja.

Ha valami édesre vágyom akkor a kakaót xilittel édesítsem vagy mivel?? Nyírfacukrom van, de azt mondták sokan, hogy az sem jó.. Meg egyik helyen azt mondják ugyanaz. Már teljesen összezavarodtam..:(

Dzsemeket, vagy ilyesmiket sem tudom már hol vegyek. 740,- a legolcsóbb az update boltban.

Szeretnék kicsit fogyni. De amúgy állandóan hatalmas étvágyam van, pedig normálisan eszem...

Köszi, ha segítetek valamivel.



2015. szept. 12. 00:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs bajom az updattel, sőt! Nagyon finomnak tartom... Csak valamiért mégse lakok jól. Én is CH függő voltam régen nagyon. De sorjában lemondtam a dolgokról, de a lisztet teljesen nem hagyhatom el. És basszus... az amit adnak, még elég is. De igen kicsik a tésztás, meg lisztes dobozok, zacskók és pl. egy palacsinta mix 485,- ha palacsintát akarok csinálni véletlenül. Egy ilyen fodros kocka tészta, (ilyet vettem) 590,- és 3 alkalomra elég kb. Másnak is, vagy csak én eszek sokat? Basszus.. adhatnának nagyobb dobozba nem? Vagy nem tudom.. Nem ehhez vagyok hozzászokva.
2015. szept. 12. 00:43
 2/4 anonim ***** válasza:

A teljes kiőrlésű cuccokban sincs sokkal kevesebb szénhidrát, így ha ugyanannyit meg bírsz belőle enni, akkor az is ugyanúgy hizlal. A nyrfacukor hasznosulása rosszabb, mint a kristálycukoré, úgy 40%-kal kevesebb kalóriát tartalmaz. Ha egy részét kiváltod steviával, akkor még tudod csökkenti a kalóriatartalmat. Magában a stevia nem annyira finom.

A legjobb lenne, ha lecsökkentenéd a pékáruk, gabonák arányát az étkezésedben, és több húst, zöldséget ennél. Ilyen szénhidrátos vacakokkal nem lehet jóllakni, és csak zabál tőlük egész nap az ember, ráadásul tömve vannak kalóriával. A tejet sem árt mellőzni, így a tejberizs sem ajánlott. A zabkása tejjel készítve nem jobb semmivel. Vízzel főzve jobb, de akkor meg nem olyan finom.

2015. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már régóta leszoktam a péksütikról, csokikról. Semmi ilyet nem eszek. Csak most megkóstoltam az updatet, "bűntetlen öröm", és annyira nem volt rossz. Kakaóscsiga a legjobb.:) Csak a lisztet nem tudom, hogy mit használjak. Gondolom olyat kéne amiben sok a rost, hogy eltelítsen hamar, nem?
2015. szept. 12. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A Lidl-nek jött ki most ki valami hozzáadott cukortól mentes, rost- és fehérjeforrástként reklámozott péksüti családja. A simánál jobb, de ezeket sem lehet büntetlenül tömni magunkba. A gabonák kalóriadúsak, 70%-uk szénhidrát, ez ellen sokat nem lehet tenni.
2015. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!