Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetarianusok/miert olyan...

A vegetarianusok/miert olyan eroszakosak?

Figyelt kérdés

Allandoan toljak a keprmbe facebookon, hogy mrnnyire egeszsegesen ellnek, en meg milyen mocsok vagyok, hogy hust eszem es miattm hallnak meg az allatok?


Miert nem tudtok csendben vegak lenni?

Nekunk nem veganok, miert is kell ezt latnunk?


2019. dec. 11. 11:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Mert kukkolod őket.
2019. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Véleményszabadság van, te is posztolhatsz disznóvágásról. Ha úgy érzed, sok valakiből, letilthatod.
2019. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kukkolja a facom.

Pakolja ki facebookra az okorseget.

Szoktunk vagni, de EN nem posztolom ki...

2019. dec. 11. 11:20
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha valakivel ennyire tele a tököd, miért nem törlöd az ismerőseid közül?

Bár én nem vagyok közösségi oldalon, de azt gondolom, hogy csak olyan emberek posztjaira lennék kíváncsi, akiknek elfogadom a személyiségét.

2019. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Mert vannak köztük tűzzel-vassal hittérítők.

A normális vegetariánus nem teszi közhírré, ugyanúgy magánügye, mint a szexuális élete.


Egyeseknek küldetéstudatuk van (hogy honnan, azt nem tudom...), és foylamatosan bombázzák a mindenevő ismerőseiket. Fel sem fogják, mennyire kontraproduktív.

2019. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

A cikkben választ kapsz a kérdésedre:

[link]

2019. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legtöbben egyáltalán nem erőszakosak, csak egy szűk rétegük az, őket hívom turbóvegáknak. Ők a leghangosabbak, így a normálisaknak is ők csinálják a negatív reklámot. A problémád itt ebben a helyzetben viszont te generálod, a saját fb oldalára azt tesz ki amit akar, ha idegesítenek a posztjai, miért nem törlöd ki az ismerőseid közül vagy minimum törlöd a követést? Sokkal egyszerűbb, mint háborogni egy olyan dolgon, amit úgyse tudsz megváltoztatni.
2019. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Olyan sötét vagy, mint az éjszaka. Meg is érdemled.
2019. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Vegànként tele a falam az ismerőseim húsos kajas posztjaival. Kit érdekel? Tovább görgetek és kész vagy letiltom ha idegesít.
2019. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
Sem vegán, sem népséf nem vagyok.
2019. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!