Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mivel helyettesíthető a...

Mivel helyettesíthető a legegyszerűbben az ételekben a darált hús?

Figyelt kérdés

Nem szempont, hogy hús íze legyen, elég ha más (kellemes) íze van, vagy akár ízetlen magában, csak a textúrája legyen hasonló annyira, hogy használható legyen darált hús helyett az ételekben.

Olyan ételekre gondolok, mint pl. burrito/taco, bolognai mártás, pizza, vagy akár fasírt/húspogácsa, de ez nem prioritás, ezekre van más megoldás. Csak a darált húsra nem találtam még alternatívát, ami az állagát tekintve ki tudja váltani.


Láttam, hogy már vannak ilyen direkt darált "műhúsok", de olyanra gondolok, ami annál kicsit olcsóbb, és egyszerűbb összetevőkből áll. :))


(A húson kívül bármi jöhet, tojás, tej, szója, glutén, gomba, egyebek, ez nem akadály.)


2019. dec. 19. 13:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szuper ötletek, lesz bőven mivel kísérletezni! Minél többet ki fogunk próbálni, köszönöm! :)
2019. dec. 20. 09:34
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
Én bolognai raguhoz vörös lencsét használok. Nagyon finom, imádom.
2019. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%
A Lidl-ben van vegán darált hús és hamburger pogácsa ami nagyon-nagyon hasonlít a húsra. Húsevőt is megtéveszt :D
2019. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
pick up limes oldalon van egy tofubol, bolognait is abbol csinal. most nem tudom megkeresni de ha erdekel megtalalod a honlapjan, ha mashol nem a bolognainal
2020. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
77%
ja es kesz vegan eteleket ne vegyel, mindegyik palmaolajjal keszult szinte (legalabbis amiket en lattam, nezd meg azert mindig)
2020. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!