Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok, Így is vétek a tej?

Vegánok, Így is vétek a tej?

Figyelt kérdés

Én is vegán vagyok elvi okokból is, meg azért is mert se a húst nem szeretem kiskorom óta se a tejet (érzékeny vagyok rá). Egyik ismerősöm feltette azt a kérdést amin én is elgondolkoztam hogy lehet e úgy pl tehenet tartani h nem vágod le csak a tejét veszed el? Nyilván ahhoz kell hogy legyen kicsinye (javítsatok ki ha tévedek) és ezàltal mindenképp elvennénk a kicsi elől a tejet vagy van olyan megoldás hogy senkinek ne ártsunk vele?


Ugyanígy a tyúkoknál. Lehet olyat hogy a tyúkot nem vágjuk le csak a tojásáért tartjuk?


Az olyan válaszok h jártál e biosz órára és hogy tudatlan vagy, nem kellenek, köszönöm.



2020. jan. 30. 21:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hu a 9-esnek köszönöm szépen, pont ezt a fajta magyarázatot és választ vártam. Így már teljesen érthető a dolog és jogos, így belegondolva. Én sem szándékozok a továbbiakban ilyeneket enni, de most egy olyan választ adtál amit legalább én is el tudok mondani ha tőlem kérdeznek legközelebb ilyet :)
2020. febr. 1. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!