Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok többsége előbb...

A vegánok többsége előbb utóbb tényleg abba hagyja ezt a táplálkozás formát?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb mikor meghal, igen.
2020. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem leromlott a vérképem és nagyon lefogytam, meg nem szeretem a korlátokat, hogy csak azért ne egyek meg valamit, mert állati eredetű.

De biztos sokan vannak, akik nem hagyják abba.

2020. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem minden laboreredményem, vérnyomásom, EKG ugrásdszerüen javult, egy csomó sok éve tartó panaszom megszünt, ezért kizártnak tartom, hogy abbahagyjam.


Mellesleg a vegánság nem csak, illetve föleg nem táplálkozási forma, ezért igen kevesen hagyak abba.


Akiknek meg baja lesz töle, azoknak legtöbbször azért, mert nem jól allítják össze az étrendjüket, ugyanis ha csak elhagyják az állati összetevöket, az nem elég,ami egy mindenevönek ezek nélkül marad, az nem megfelelö.


De a vegánok többsége élete végéig folytatja, akik abbahagyják, azok vagy bnem komolyan vették a témát, vagy nem is voltak soha azok.

2020. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy azok közül, akik kipróbálják az étrendet, a legtöbben előbb-utóbb abbahagyják.


Jelenleg a populáció kb 3 százaléka állítja magáról, hogy vegán életmódot folytat.

[link]

2020. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
55%

Én még csak most kezdtem, és nincs bajom vele.

Akinek bármije romlott, az valószínű hideg vizet ivott és nyers répát rágcsált egész nap.


Én se nem hízok, se nem fogyok, nem vagyok fáradt... nincs bajom igazából. Megy tovább az élet, csak nem nehéz a gyomrom.


Ha találnék még ehhez egy megfelelő lánykát, aki sizntén vegán, az lenne az igazi siker.

Amennyiben ilyen olvassa a kommentem, ne habozzon írni!

23/ffi

2020. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki komolyan gondolja az nem hagyja abba, ha valami problémába ütközik akkor megoldja.
2020. jan. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az emberi szervezet "mindenevő" üzemmódra lett állítva, még akkoriban, amikor nem volt ilyen nagy a jólét... Ésszel kell táplálkozni, a szervezet is jelzi, mikor mire van szüksége (pl. egyes gyümölcsök megkívánása, valószínűleg valamiféle benne lévő vitamin, vagy nyomelem miatt, de ugyanígy húsfélékre is szüksége van a szervezetnek.

Normális táplálkozás mellett nem kell mindenféle (drága) pótlólagos szerekre vagyonokat költeni!

2020. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó (majdnem) igazad van, az egyetlen, amit te (is) félreértelmezel, meg a legtöbb másik ember is, az a mindenvö fogalma.

Ugyanis a mindenevönek nem KELL feltétlen húst is ennie, csak KÉPES rá. Emellett természetes körülmények között a mindenevök gyakorlatilag növényeket ettek/esznek, csak nagy ritkán állatot, ha véletlen találnak valahol. Jóllakni mindig a növényi élelmiszerekkel tudnak, a hús legfeljebb csak nasssolás szinten játszik szerepet. De ez kb havi egy alkalom maximálisan, és nem minden nap, ahogy ma sokan elképzelik.


A másik tévedés, hogy ha valaki lemond az állati eredetü élelmiszerekröl, akkor "drága pótlékokra " van szüksége, ez sem igaz, ha nem feldolgozott élelmiszereket veszel, hanem nyers zöldségféléket, és abból készítesz ételeket, akkor nem kell semmi "különleges" dolog ahhoz, hogy ne legyen semmi bajod.

2020. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Matematikailag igen, mert divat lett, tehát egy csomóan elkezdik, akik igazából nem elkötelezettek.


Hogy azok között, akik nem a divat miatt miatt kezdik, mennyien adják fel, azt már nehezebb megmondani.

2020. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézzétek már meg a mindenevő allatok fogazatát és hasonlítsátok össze a mienkkel... hírből sem hasonlít... egyetlen egy állat fogazata hasonló a miénkhez... a gyümölcsevő majmoké...

Az evolúciós történelmünk 95%-ában nem volt semmi eszközünk, de meg egy kes sem... magyarázzátok már el, hogy esztek meg egy nyulat, kes, tűz, minden nélkül... max döglött nyulat.. ami mar oszlásnak indult... de attól meg olyan fertőzéseket kapsz amibe belehalsz.

2020. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!