Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van itt olyan vegán, aki a...

Van itt olyan vegán, aki a türkish airlines légitársaságról be tud számolni?

Figyelt kérdés

Volt vegán étel? Te mit ettél?



Csak vegánok, vegetáriánusok véleményére lennék kíváncsi!!!!!!! Trollkodókat jelentem.



2020. febr. 18. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
2020. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem igazán bíznék a légitársaságokban, ha bármiféle speciális étrendet követnék. (Vegetáriánus vagyok, ezt én még nem tartom különösebben speciálisnak.)

Jobb ötletnek tartom, ha az ember visz magának harapnivalót, abban 100%-ig biztos hogy csak olyan van, amit szeretnél ha benne lenne... még ha hirdetnek is ilyen speciál menüket.


7:20-tól beszél arról egy volt légiutaskísérő, hogy a legjobb ötlet saját kaja, de ha mégis szeretnél rendelni, akkor hogyan és mit érdemes:

https://www.youtube.com/watch?v=T9PbiEHnkSM

2020. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem ugy van,h nem lehet felvinni repulore sajat kajat? Marmint amit nem a repteren veszek ....
2020. febr. 18. 14:11
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne? Folyadékot nem vihetsz fel, vagyis hát vihetsz de meg kell felelni vele különböző előírásoknak.
2020. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
vihetsz fel kajat, esetleg ha olyan orszagba mesz (pl amerikaba kinder tojas, ilyenek) de volt akivel atszallaskor a repulon kapott almat is elvettek (ez is amerikaban) mig masoktol nem vagy nem vettek eszre. folyadekot is felvihetsz barmennyit ha bent vetted a repteren, egyedul a biztonsagin veszik el ami nem megfelelo kiszereles vagy mennyiseg. vigyel par muzliszeletet ha biztosra akarsz menni (nem vagyok vega :D de en is ezt szoktam mert neha eleg tre a kaja). plusz hosszu uton elore is meg lehet adni mit ennel, lehet h felaras, de van h ket fele van azt valaszthatsz ha nem jelzed elore, turkishnel nem tudom hogy van, de linkeltek ott utana tudsz nezni. rovid uton is van olyan nem fapados ami ad, pl egy kis snacket (piskotat), uditot. 1 oras uton is kaptunk pl lufthansanal
2020. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
bocs lenaradt: szval fugg attol is hova utazol, mert amerikabol pl a kinder tojas ki van tiltva. szval orszag fuggo h mit engednek be, de sok olyat olvastam h atcsusszant ez-az
2020. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Én vegán vagyok és már sokszor utaztam a Turkish Airlinesszel.A növéremhez és a családjához szoktam menni.Nincs külön vegán étel,de fogadd el az ételes tálcát/én régen visszautasítottam/ ,azon biztos,hogy lesz 1-2 mini vegán étel.Pl.a rizzsel töltött szölölevél,olivás-citromos olajban párolt zöldbab,bulgur .Én úgy csináltam,hogy kértem csomó apró zsömlét hozzá.
2020. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van vegán kaja, csak előre kell rendelni
2020. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Garott ***** válasza:
100%

A türkish airlinesnél van vegán. Alapban kb 9-10 különböző menü közül lehet választani, annyi a lényeg, hogy amikor befoglalod a helyet, akkor tudod beállítani a kaját is. Így amikor osztják a kaját neked külön azt adják ki, amit kértél. Ilyen helyeken természetesen nagyon figyelnek, hogy ne rontsák el, mert ez nem egy kis légitársaság, és a presztízsüknek nem tenne jót (főleg a vallási menüik miatt is).


Én nem azt rendeltem amúgy, de egy diéta miatt low carb menüt választottam ki, és az jó volt (nagyrészt gyümölcsök, meg sovány hús).

2020. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!