Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért reklámozzák a vegánok...

Miért reklámozzák a vegánok magukat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem értem a dolgot, iszonyú menő lett kíirni instára, hogy "vegán" profilleírásba. Ettől különbnek érzik magukat? Vagy esetleg ez a dolog már felér egy személyiségjeggyel, életkorral megfelelő információnak?

Nekem semmi bajom nincs velük, de én se hirdetem, hogy mindenevő vagyok, ők miert teszik?


2020. ápr. 20. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
ez olyan önmegerősítő exhibicionizmus... :-D
2020. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak azt hiszik, hogy valakit is erdekel.
2020. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Azert irnak ki minden hulyeseget, mert ha csak a fontos dolgokrol lehetne irni, akkor ures lenne az oldal.
2020. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

De ez téged egyébként miért zavar annyira, hogy még kérdést is írj róla? Szerintem bőven elfér és nem árt senkinek az az egyetlen szó. Meg lehet, hogy tölt fel ilyen jellegű képeket, bejegyzéseket az instájára, akkor meg jogosan van ott.


Amúgy sok értelmetlen dolgot ki szoktak írni, pld teljes születési dátum, párkapcsolatuk kezdetének teljes dátuma, személyiségtípusuk három betűben, az egyetem/fősuli, hogy hol tanulnak (nem az, hogy mit), stbstb. De engem őszintén nem érdekel, megférünk egymás mellett.

2020. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 drfauna válasza:
63%
Szia! Szerintem ez azért van, mert ahogy te is írtad, ez "menő". Igazából olyannyira divat lett, mint a különböző szexualitások felvétele. Nem mondok róluk semmi rosszat, de vannak, akik divatból csinálják. Mindig kell valami, amivel a bizonyos illető felhívhatja magára a figyelmet. Csak ezzel a divatozással az a baj, hogy a vegán és vegetáriánus étrend borzasztó nagy összpontosítást igényel, és ha valaki nem ért hozzá, könnyen egészségtelenné fordulhat.
2020. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Az itteni válaszok igencsak siralmas képet mutatnak a többségröl!


Azt szokás kiírni, ami nem átlagos, a mindenevö az, amit nem érdemes kiírni. Aki vegán, az ezt jelzi, így akinek ez nem tetszik, el tudja kerülni. Meg pl. ismerkedös profilnál kifejezetten jogos, aki vegán, az nem valószínü, hogy olyan emberrel akarna kapcsolatot, aki nem az.


Ez igen lényeges infó az illetöröl, nem azért, hogy mit eszik, hanek mit NEM, ileltve ez nem CSAK táplálkozás, hanem életmód is.

2020. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

A mindenevő az "alap", fölösleges kiírni.


Egyébként a mindenevők is "hirdetik", talán még jobban is, velem legalábbis naponta több hamburger, steak, pörkölt, stb jön szembe a közösségi médiában, mint ahány vegán fogás.

Ők akkor miért teszik?


Mert az ember szeret önkifejezni és megmutatni hogy mit szeret, azért.

2020. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Magam is vegán vagyok, de egyetértek, nem látom értelmét. Bár igazából az Instának sem.
2020. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!