Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » 1 liternél KISEBB kiszerelésű...

1 liternél KISEBB kiszerelésű növényi tejet lehet valahol vásárolni?

Figyelt kérdés

Rizstej, mandulatej, zabtej érdekelne leginkább.

DM-ben és Aldiban néztem eddig, ez a két üzlet elérhető számomra a mindennapokban a legkönnyebben. De ott csak 1 literes kiszerelésű italok vannak, azt pedig soha nem bírom elfogyasztani, mielőtt megromlana.

Sokszor megkívánom a müzlit, turmixot stb., de inkább lemondok róla mert nem szeretnék fél liter italt kiönteni végül a lefolyóba. :(

Tehéntejből van kisebb dobozzal is, de ezekből még nem láttam.

Lehet ezekből 2-5 decis kiszerelést vásárolni valahol?


2020. júl. 20. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
DMben nálunk lehet kapni zabtejet és azt hiszem mandulatejet is, 2 decis kiszerelésben. Kb 300 forint, szóval jóval drágább egy dl mint a literes kiszerelésben.
2020. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Jobban áttúrom a kínálatot akkor, köszi. :)

Nem gond az ár, nem mindennapi szükséglet, csak néha megkívánom, így belefér. :)

2020. júl. 20. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is a DM-ben láttam. A joghurtoknál meg ilyeneknél van. Vagy ha budapesti vagy, akkor a DiétABC-ben az Üllői úton lehet kapni 5 deciset, ott azt hiszem, rizs (is?) van. Amúgy én még nem láttam tehéntejből kicsit, olyat hol lehet kapni?
2020. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azóta a DM weboldalán megtaláltam, megnézem akkor egy másik üzletben majd, nem ott ahol szoktam vásárolni eddig. :)

Köszi!


#3

Tehéntejből az Aldiban szoktam látni kisebb kiszerelést, nem tudom hány deci lehet, alaposabban nem tanulmányoztam, de jóval kisebb a doboza mint a literesé.

2020. júl. 20. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én a Sparban is láttam.
2020. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Sparban, CBA-ban is van fél literes tej. Saját márkás is, és a Zöldfarmnak is van. Illetve Cserpes tej is van fél literes.

növényi tej Biopont van 200 ml-es, zab és rizs is, én eddig ezt DM-ben, Tescoban is láttam: [link]

2020. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, mennek a zöld kezek!

Másik dm-ben találtam is! :)

2020. júl. 20. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Én inkább a nagyobb kiszerelést választanám. Ami megmarad, csinálsz belőle tejberizst, vagy akár keksz tekercset, vagy tudom is én mit.
2020. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Nagy kiszerelést lefagyaszthatod kisebb adagokban
2020. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!