Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van itt olyan vegetáriánus...

Van itt olyan vegetáriánus aki már eszik húst?

Figyelt kérdés
mi vitt rá arra, hogy újra egyetek húst?
2021. jan. 3. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Aki vegetáriánus, az NEM eszik húst, legfeljebb aki az VOLT!
2021. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocsi a fogalmazásért, akkor VOLT VEGETÁRIÁNUS

attól még érthető a kérdésem, nem kell belémkötni :D

2021. jan. 3. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Hát azért nagyon nem mindegy a megfogalmazás. Mert egy vega nem fog húst enni semmi szín alatt, egy volt vega (létezik ilyen egyáltalán?) meg nyilván eszik, ha már nem vega.
2021. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Volt egy rövidebb vega időszakom már a mostani előtt is. Akkor 4 hónap után tértem vissza a húsevésre. Egyszerűen kényelmesebb volt megenni egy-két húsos ételt a családnál, vendégségben, mint elmagyarázni mindenkinek miért is lettem vega, kérni, hogy külön készüljenek nekem..stb. Otthon magamra azután sem főztem, készítettem húst. (A nehézsége valószínűeg akkoriban az volt, hogy még magam számára sem tudtam megindokolni, egyszerűn csak éreztem, hogy nem szeretnék húst enni). Ma már nem okoz problémát ezt kommunikálni és megoldani. :)
2021. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Van olyan ismerősöm, aki már azt vegetarianizmusnak tartja, hogy ha 2 ételből lehet választani és olyat választok, amiben éppen nincsen hús, mert azt kívántam jobban.

Sose voltam vegetariánus, de simán eltelik több hét, mielőtt megkívánnám a húst. Ha megkívánom, akkor húst eszek.

Igaz, hogy sok húst gusztustalannak tartok és csak 4-5-félét eszem.

2021. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is volt egy időszak, amikor csak vega kajákat ettem, de nyáron jobban elkezdtem sportolni és dolgozni, nem volt elég energiám vagy csak rengeteget kellett ennem, ezért jött a csirke hús vissza.
2021. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát, tisztázzuk, hogy en az állatok miatt nem eszem húst.

Viszont ha pl valaki hoz, akkor azért megkóstolom, annak az állatnak már úgyis mindegy ;(

De amúgy magamnak nem veszek/csinálok

2021. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
85%
Én két és fél évig voltam vega, mivel kiderült, hogy tejallergiám van, ezért tejtermékeket nem ehetek a szüleim nem engedték tovább a vegaságot.
2021. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!