Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért van az hogy a vegánok/ve...

Miért van az hogy a vegánok/vegák 90%-a tinilány vagy egyetemista lány?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 06:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
77%

Miért van az, hogy a pedofilok 90%-a 40-50 éves férfi?

Ilyen a világ.

2021. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim válasza:
84%

A pedofilok kb. ugyanakkora része nő...sőt. Legalábbis én havonta látok híreket ahol egy iskolai tanárnő megpedózta valamelyik diákját. Csak ugyebár azt ellepik a "jó lett volna ha ilyen tanárnőm lett volna anno" férfi kommentek. De a tényen nem változtat. Magyarul a sok női pedo van, csak az elfogadottabb valamiért.


A vegánok nagy része pedig azért nő mert a nők általában szociálisan érzékenyebbek.

2021. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
89%

Hát én 24 éves lány vagyok, másfél éve vega. De nem ismertem senki vegát/vegánt tinikoromban aki velem egy idős, de még most sem.

Ellenben ismerek 33 éves férfit aki kb fél éve lett vega, meg 52 éves férfit aki már több éve az.

2021. máj. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
93%
Elég sok vega/vegán csoportban benne vagyok, ők a könyvem potenciálos vevői, én egyáltalán nem ezt látom, inkább a 35-55 év körüliek vannak a legtöbben
2021. máj. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
95%

Honnan vetted ez az állítást???


Akiket ismerek vega/vegán embereket, azok közt alif van fiatal lány, ellenben sok felnött vagy idösebb ember, igen sok férfi, akik közt sokan fizikai munkát végeznek, vagy komolyan sportolnak.

2021. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
18%

2 ok:

- mert tudatosan étkeznek

- mert félnek az elhízástól

2021. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim válasza:
28%
Vegákból én is ismerek férfiakat akik 40+ osak. Azonban vegán férfit még nem láttam aki nem homokos.
2021. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
85%

Ez legalább annyira reális mintha azt kérdeznéd hogy miért olyan feltűnőek a pszichopaták vagy hogy miért kopaszok az erőszakolók.


Ezeknek semmi valóságalapja nincs.

2021. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
71%
Hadd kérdezzek vissza, szerinted miért alakult az ki, hogy a pedagógusok 97%-a szalonnát eszik reggelire?
2021. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
70%

6-os: a vegák/vegánok NEM éheznek és NEM (így) akarnak fogyni, ha egyáltalán szükségük lenne is rá!

Te vagy az a tipikus ostoba ember, akinek ugyan semmi fogalma sincs a vega/vegán étkezésröl, de azért muszáj valami nagy hülyeséget írni a témához!

2021. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!