Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szegedi egyetemisták ti hol...

Szegedi egyetemisták ti hol kajáltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdem Szegeden az egyetemet és kíváncsi lennék hogy gyorséttermek kivételével Ti milyen jó és olcsó helyeket ajánlanátok?



2020. szept. 3. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
A belvárosi Burger Kinggel szembeni kisutcában van egy palacsintázó. A legjobb, Budapestről is megéri csak ezért Szegedre utazni.
2020. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Baan's Kitchen. Lassan megint lesz diák menü is. Pizza Monster. Az egyetlen hely ahol ázsiai jellegű ételeket eszek az a Kínai nagy fal. A Móresben van a legjobb menü ár/érték arányban szerintem. Piacon szoktam làngost enni. Kávéban pedig verhetetlen a Kék Elefánt.
2020. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Templomkert étteremben nagyon jó a menü, és sokféléből lehet választani. Bár azt hiszem, mindig csak ugyanazokból. Én oda jártam az idegennyelvi óráim után ebédelni, mert az Idegennyelvi Kommunikációs Intézet közelében van.
2020. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!