Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tipp kenyérre kenhető krémre?

Tipp kenyérre kenhető krémre?

Figyelt kérdés
Nem igazán eszek húst, tejterméket egészségügyi okok miatt nem fogyaszthatok, az édes ízt nem igazán szeretem. Milyen reggelre való, kenyérre kenhető "kenőkét" tudnátok ajánlani? (Hetek óta padlizsánkrémet reggelizek és unom.)
2010. aug. 26. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pestót is szoktam kenyérre rakni, illetve csinálhatsz bruschetta szerűséget is.
2010. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Körözött. Májkrém vajjal,főtt tojással,hagymával keverve.Tepertő krém-hagymával,mustárral, esetleg kecsöppel keverve.Kolbász krém vajjal.
2010. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ne haragudj, nem vettem észre a hús és tejtermék mentességedet. Stornó.
2010. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Olajos halat villával összetöröd, margarinnal kikevered, borsozod és pár csepp citromlével ízesíted, és kenheted is a kenyérre.
2010. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, a hús és tejtermékmentességet sokan nem vették észre.

2010. aug. 27. 10:01
 16/18 anonim válasza:
[link] ezeket a könyveket javaslom, ebben vannak fincsi szendvicskrém receptek.
2010. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Élesztőpástétom.

[link]

Zsemlemorzsa helyett, pirított zabpehellyel az igazi.

2010. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Megfőzöd a padlizsánt keversz hozzá őrölt borsot rengeteg foghagymát kicsit megturmixolod vagy csak lazán összekevered és kész az isteni finom padlizsánkrém :)

Aztán például ott van még a tojáskrém is megfőzöd a tojásokat (valaki lágyra valaki keményre szereti) teszel hozzá borsot piros paprikát őrölve mustárt majonézt esetleg tejfölt sót hmmmm a végén pirítósra kened én a végén egy kis piros aranyat is szoktam rá nyomni nagyon nagyon finom

2011. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!