Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A melegek nagy része tényleg...

A melegek nagy része tényleg vegetáriánus?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem tudtam
2021. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy erről lenne statisztika. Több homoszexuális férfit és nőt is ismerek, de közülük senki sem vegetáriánus. De persze, ez nem reprezentatív felmérés. :D
2021. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
15%
Jó nagy értelmetlenséget kérdeztél!Hogy lehetnének a melegek között vegetáriánuszok?Hiszen mindegyik imádja a kolbászt.
2021. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Sok vegán ételkészítésről nézek videókat, és ott többség az. Nyilván nem mindenki, de sokan.
2021. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%
Erre is van egy mondás. Minden stylist meleg, de nem minden meleg stylist
2021. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is feltűnően gyakori egybeesés.
2021. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van ilyen is, de én akiket ismerek és vegák, nem melegek. Illetve akiket ismerek, és melegek, azok nem vegák. Bár úgy tudom, hogy akik valamilyen kisebbségi csoporthoz tartoznak, tehát akik megtapasztalták a kirekesztés valamilyen formáját, azoknak nagyobb az empátiája a többi kirekesztett csoporttal szemben, mert együttéreznek. Amerikában így úgy tudom több a feka vegán, mint a fehér. Szóval egy kirekesztett elképzelhető hogy nagyobb empátiával fordul az állatok felé. Amikor az egyik zsidó származású vegán aktivista Izraelben elkezdett azzal a szöveggel beszédeket tartani, hogy tulajdonképpen a vágóhidakon nem más zajlik, mint egy állati holokauszt, akkor Izraelben robbanásszerűen megnőtt a vegánok száma, asszem 7%-uk vegán lett, ami nagyon sok. Szóval el tudom képzelni, hogy ha egy melegnek azt mondják, hogy a csirke, hal, disznó, marha is ugyanolyan állat, mint a cica, kutya, pandamaci, stb, akkor jobban megérti, hogy a haszonállatok igazából negatív diszkriminációban részesülnek, innentől egy lépés a veganizmus.
2021. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nope
2021. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

NEM.

Egyáltalán nem szívügyem a homoszexuális kultúra, de semmiféle többségi hányadot nem lehet felfedezni a vegák között a javukra. Nekem Mo.-n csak hetero vega ismerősöm/barátom volt eddig... idestova 31 éve.

2021. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!