Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy vegánok kutyákat illetve főleg macskákat növényi tápokkal etetik?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 06:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Veganok pont nem az allatok vedelmeben teszik amit tesznek? Zoldseggel etetni egy husevo allatot - netto allatkinzas!
2021. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk furcsa, ha valaki vegánként kutyát vagy macskát tart. Ha zöldséggel eteti, azzal kínozza, ha meg hússal, akkor kétszínű. Mert eleve azért nem eszik húst, mert "szegény állatok" meg húsipar. Aztán meg veszi a tápot, amivel támogatja a húsipart.

Paradoxon az egész.

2021. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
11-12 akkor ne tartson kutyát macskát! Ha már ennyire állat barát akkor tartson nyulat vagy hörcsögöt!
2021. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

Az ember úgy rongálja magát, ahogy akarja, de a macska és a kutya nem vonható bele ebbe a körbe !

Nekem a macskám este, szívesen megeszik egy pici diódarabot ÖNSZÁNTÁBÓL, de húsevő, ragadozó elvileg, - könyörgöm !

Az ostobaságnak nincs határa !

2021. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért zárkózik el mindenki a ragadozók növényevésre szoktatásától. Szerintem küldjünk be az oroszlánok közé pár vegánt egy fej salátával. Meglátjuk melyiket választják. Legrosszabb esetben a kajájuk kajája növényi alapú.
2021. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!