Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Jogos a felháborodás?

Jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 21. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj, hogy a célja a videó készítőjének irdatlan nagy hülyeség és rossz példát hoz.

Azt írja azért csinálta, hogy az emberek átérezzék a súját a hús evésnek, hogy mi történik a cuki malackákkal. Igen ám csak azok a malacok akiket levágtak azért lettek tenyésztve, ő meg a házi állatát vágta le gyakorlatilag aminek a lélektani hatása telejesen más az emberekre. Ez olyan mintha a patkány irtás ellen valaki felvenné, hogy milyen cuki a házi patkánya és, hogy ne írtsuk ki szegényeket. Lenne baj.

2021. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Úristen most nézem mit írtam súlyát*. Bocsi. 1es.
2021. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

"a PETA állatvédő szervezet pedig közölte, hogy levágni egy malacot épp ugyanolyan, mintha valaki a család kutyájának végná el a torkát"

Teljesen egyetértek a petával. Maga a felháborodás pedig jól tükrözi azt a hihetetlen mértékű kognitív disszonanciát ami miatt évente állatok milliárdjait gyilkolják halomra magukat állatszeretőnek nevezett emberek megrendelésére.

2021. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Mi is levágtuk a Mazsolát :D

Ezek haszonállatok, nem házi kedvencek.

Imádom a húst minden féle formában, pedig nem vagyok öreg.

24N

2021. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Hozzáteszem, én nem eszek alapból se húst. (Még mielőtt valaki megvádolna, hogy amit megeszek az is értelmes és érző, stb.) De pl. nekem kutyám van, úgyhogy kutyát "duplán" nem ennék.

Még a falusi nagyszüleim, akik tartottak és vágtak disznót, csirkét, stb-t, még ők is azt mondták, hogy az ember ne adjon nevet annak, amit meg akar majd enni.

2021. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
De olvassátok már el a cikket végig. Nem Kalbit ette meg, hanem egy másik malacból készült a vacsora.
2021. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

#6

Én elolvastam. És?

2021. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

#7 Mi és?


Hadd egye, ő dolga.

2021. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

#8

Persze. Ezzel együtt az embereknek lehet véleménye.

Az én dolgom, hogy végigvonulok-e a körúton lámának öltözve pókjárásban, az embereknek meg joguk van hülyének nézni miatta.

2021. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!