Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a felhaborodasom a kifozdeben?

Figyelt kérdés
Direkt elobb indultam el meloba, hogy meg betudjak szaladni egy kis japan kajaldaba enni egy rantotthust csirkebol rizzsel, amit leontenek sok suru curry szosszal, leveses allagu lesz az egesz, tartalmas, meleg es csak 5£ bemegyek megrendelem. Leulok, varok. Eltelik par perc semmi (az etelek elore el vannak keszitva, csak osszeallitjak es szervirozzak, vagyos nem akkor fognak panirozni, olajozni...) megjelenik egy apa-fia kombo, ok rendelnek utanam mondom kb 5 percel. Varok latom mar merik a rizst a tanyerokba, orulok, mert ehes voltam nagyon. Megjelenik a no egy tarcaval 3 tanyerral, gondoltam ok logikus egyszerre hoz ki mindent. Erre oda megy az utannam jovo apa-fia kombohoz, es rakja le mind a 3 om tanyert, jo pofozas. Ugy elontotte az agyamat a ver, hogy felpattantam, odamentem a pulthoz, mondtam, hogy toroljek a rendelestr es kerem vissza a penzem. Az etel ott volt a no kezeben, de en kozben mondtam a magamet, hogy megis hogyan kepzeli, hogy sokkal elobb rendeltem az etel mind kesz, csak porciozni kell ez o nekik szolgalja fel elobb! Taluljal mar venfeglatast hekas! Erre a o egyszerre akarta ki vinni az egeszet, mondom nem rendelesi sorrnd kene, meg gondolod a kihult szart fogom enni, mert te elobb oket szolgalod ki, na add ide a penzem! Es eljottem, atmentem a subway-be valami szaert enni. Na errol a helyrol is ennyit! Mit gondoltok?

2015. szept. 8. 18:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Amikor meg szokták kérdezni otthon hogy mi a véleményem az angliában élő magyarokról, mindig meglepődnek amikor azt válaszolom hogy a normálisabbja azért otthon maradt.
2015. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
A kapkodás és az ésszerűtlenség nemzetközi jelenség . Egyre többen leszünk , egyre kevesebb minőségi tartalomra , egyre több gagyira egyre drágábbért .
2015. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen bunkót ritkán látni, mint amilyen te vagy.


És akkor még sokan csodálkoznak, hogy a magyarokat mindenhol lenézik - ha ilyeneket látnak, akkor nem csoda.

2015. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
ez jó..en meg bementem a bankba tegnap..es nekem is az volt az érzésem,az ismerösöket hamarabb odahivtak..a biztonsagi őrön keresztul en meg fél órat vartam.
2015. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Akkor én is egy "szemét alak" vagyok, mert a boltban magam elé engedem azt a vásárlót aki gyerekkel van?
2015. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
23%

1. Miért az a bunkó, akivel méltánytalanság történik, és teljesen jogosan reklamál?

2. Mi köze az önkéntes előreengedésnek ahhoz, ha egy utóbb érkezettet előbbre sorolnak? (Kb. mint annak, ha önként adsz egy koldusnak, illetve ha kitépi a kezedből a pénzt.)


Teljes mértékben igazat adok a kérdezőnek. Én étteremben is mindig felállok és távozom, ha azt látom, hogy a pincér előbb megy oda az utánam érkezőhöz.

2015. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát már kihozták a rendelésedet, épp megkaptad volna,de nagyon fájt,hogy egy alantas másik lény előbb kapja meg 10 másodperccel...mert hogy te annyira sietsz. Gondolom hisztériával,másik helyen rendeléssel sokkal gyorsabban megoldottál mindent,igaz? Az étteremben is emberek dolgoznak,hibázhatnak, ha minden áron véleményt kell nyilvánítani,azt azonban teheted kulturáltan is,nem muszáj dühöngeni,főleg,hogy nem lábujjat találtál az ételben,csak várnod kellett pár percet. Amúgy JAPÁN étteremben rántott hús curryvel?????
2015. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy nem helyes sorrendben vitte ki az ételeket, de azért ennyitől még ne kapj agyvérzést. Szedned kéne valami nyugtatót, ha minden apróságon ennyire felpaprikázod magad.
2015. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

"1. Miért az a bunkó, akivel méltánytalanság történik, és teljesen jogosan reklamál? "


Mert a kérdező ezt a leírás alapján undorító, felháborító hangnemben tette?


A kérdező felháborodását megértem, de értelmes ember ezt így fejezte volna ki: "Elénézést, de kérem töröljék a rendelésemet, mivel ekkora várakozási időt nem tartok elfogadhatónak egy kifőzdében. Legyen szíves átadni a panaszkönyvet is, szeretnék bele írni. Köszönöm."


Nem úgy, hogy "mégishogyképzeledénelőbbrendeltem te miafasztgondolszmagadról hátmeddigvárjakmáramígpofázol tanuljmárvendéglátástember" és mindezt üvöltve...

2015. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért rakta le nekik előbb, mert közelebb ültek hozzá és minek sétáltatta volna meg az ő kajájukat is, ha egyszerre hozza ki? Az érkezési sorrend mellé belefér a logika is. A másik meg, hogy mennyivel lettél előrébb időben, hogy be kellett menned egy újabb kajáldába? Szerintem nem jogos a felháborodásod, ennél nagyobb problémák is vannak az életben.

Ha Te úgy érezted, nem mondom ,hogy ne tegyél egy laza megjegyzést, de leginkább magaddal csesztél ki, mert nem azt etted amit akartál, és még időt is vesztettél. Több időt, mint amennyit a felszolgáló elrabolt tőled.

2015. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!