Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Mit tudtok a kollagén...

Vegánok! Mit tudtok a kollagénről? Vannak kollagén porok és egyéb készítmények, amelyeket az emberek vagy elfogyasztanak vagy magukra kennek. Ezek honnan származnak? Emberi összetevője is lehet?

Figyelt kérdés
Hallottatok már ilyesmiről?

2021. nov. 19. 15:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

emberi...???


Hogyan gondolod???

2021. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kannibalizmus
2021. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni az összetevőket a konkrét terméknél...


Itt pl. azt írják, hogy


"marha kollagén, hal kollagén és tojáshéj kollagén tartalmú italpor"


[link]

2021. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy most nincs időm keresgélni, azért tettem fel itt a kérdést, hogy hátha egyből tudja valaki a választ.

Úgy rémlik, hogy évekkel ezelőtt azt olvastam, hogy lehet, hogy valamilyen humán összetevője is van némelyik kollagén étrend kiegészítőnek vagy készítménynek.

És most erről szeretnék információt kapni, hogy jól emlékszem vagy nem?

Megpróbáltam azért pár percig keresni, egyelőre nem találtam olyan cikket, ami erről szólna. De nem is kerestem sokáig.


Esetleg külföldi cikkekben is utána lehetne nézni.

2021. nov. 19. 15:35
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
4-es Nincs ilyen. Az emberi testeket nem dolgozza fel az élelmiszeripar sehol a világon.
2021. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

4: nem valami hoaxot olvastál....????


Kizártnak tartom, orvosetikai és egyéb szempontokból is tilos emberi "alkatrészek" feldolgozása.

2021. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt is azt írják, hogy nagyobbrészt marha kollagénből készülnek az ilyen étrendkiegészítők
2021. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom. Jó pár évvel ezelőtt volt már.


De azért ezt olvassátok végig:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

2021. nov. 19. 18:09
 9/29 anonim ***** válasza:

Elolvastad az ott linkelt cikket...???


Agyhalott oltásellenesek baromságait cáfolják....


Itt a lényeg az abortumok tekinteében...


"Vírus szaporításához valamilyen élő médium kell, a vírusok önmagukban ugyanis nem szaporodóképesek. Ezek szaporításához emberi eredetű ”sejtvonalakat” használnak. Nem részei emberi szervezetnek, soha nem is voltak azok: ezek szekunder sejtvonalak, amiket mesterségesen tartanak fent és egy laborban hozzák létre őket. Ezen szövetek nem emberi magzatból származnak, hanem egy laboratóriumból. Az MRC-5-ös sejtvonalat a ’60-as években egy abortumból nyert szövetből nyerték egyetlen alkalommal, a továbbiakban korlátlan számban gyártható megfelelő sejtvonal belőle⁵."

2021. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ezt is elolvastam, de tovább is olvastam.
2021. nov. 19. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!