Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Mit tudtok a kollagén...

Vegánok! Mit tudtok a kollagénről? Vannak kollagén porok és egyéb készítmények, amelyeket az emberek vagy elfogyasztanak vagy magukra kennek. Ezek honnan származnak? Emberi összetevője is lehet?

Figyelt kérdés
Hallottatok már ilyesmiről?

2021. nov. 19. 15:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Semmiféle prekoncepcióm nem volt. Ahogy írtam, úgy emlékeztem, hogy korábban már olvastam a témáról. De az évekkel ezelőtt volt és nem voltam biztos.
2021. nov. 21. 12:18
 22/29 anonim ***** válasza:
55%
A a magyar nyelvű cikkből próbáld értelmezni a "sejtvonal" kifejezést.
2021. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Magyar cikkeket is találtam a témával kapcsolatban, nemcsak angol nyelvűeket. Rengeteg van, csak nyilván nem fogom az összes linket beilleszteni.
2021. nov. 21. 12:20
 24/29 A kérdező kommentje:

#22. Engem nem zavar az, hogy te mit kezdesz az információval, szerintem téged se zavarjon, hogy én mit kezdek.

De ha zavar téged, akkor csak zavarjon, ez a te döntésed.

2021. nov. 21. 12:21
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem értjük, mi célból szeretnéd tudni....


Szörnyülködés céljából, vagy miért...?

Vegán vagy?

2021. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#25. Folyamatosan érezhető volt a hozzászólásaidból, hogy belém szeretnél kötni.

Mivel én nem kötözködni jöttem ide, hanem tájékozódni, informálódni, ezért nem áll szándékomban veled semmiről sem írni.

Ugyanazt a kérdést teszed fel, pl, miért érdekel engem a téma. A tudás miatt érdekel, már válaszoltam. Ha nem hiszed el, akkor hiába írom le százszor, akkor se fogod elhinni.

Nyugodtan írj ide, de én nem fogok többet neked írni, a többiek majd talán elolvassák.

2021. nov. 21. 12:33
 27/29 anonim ***** válasza:
71%

Az általad hozott link írja!


From time to time, the allegation surfaces that abortion clinics are selling foetal bodies to major cosmetic companies so that they may be "rendered" for their collagen. This rumor is persistent and seems to have a life of its own.


Magyarul:


Időről időre felbukkan az az állítás, hogy az abortuszklinikák magzati testeket adnak el nagy kozmetikai cégeknek, hogy kollagénjük miatt "rendereljék" őket. Ez a pletyka tartósan tartja magát, és úgy tűnik, hogy saját életet él.

2021. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

A többieknek írom: személy szerint én azt javaslom, hogy elejétől végéig olvassuk el a cikkeket, akár a magyar nyelvűeket, akár a többit.

Aztán ki-ki dönt majd a saját belátása szerint.


Love is stronger than pride. 💚

2021. nov. 21. 16:53
 29/29 anonim ***** válasza:
64%

Uramisten... Ez most érv...??


Fogsz még nyálas Coelho-idézeteket, "életbölcsességeket" is ideírni....?


:-D

2021. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!