Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok azt mondják, hogy a...

A vegánok azt mondják, hogy a húsevés káros azért mert a hús tele van antibiotikummal és vegyszerrel, de a nővény alapú ételt nem vegyszerezik, és nem gén módosítják ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 21:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
A fö különbség, hogy az ember biológilag állat, és nem növény, azaz ami az állatokra hat az az emberre is, ami a növényekre, az meg nem. (Kivéve néhány mérgezö növényvédöszert, de ott sem azért, mert a növényt kezelik vele, hanem mert erös méreg.)
2022. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%

De. Ettől függetlenül van értelme provokálni ilyen jellegű kérdésekkel? Nem döntheti el mindenki maga, hogy mit eszik, még akkor is, ha egyébként az elveit sokszor dezinformációra alapozza?

Persze, tudom, te nem provokálsz, csak kérdeztél.

2022. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Ja, provokálni, meg másokat csesztetni csak a vegánoknak szabad...
2022. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
3-as: nézz már utána, hány kérdést írnka ki a vegánok provokálására és hányat a nem-vegánok ellen! Megdöbbentö módon azt fogod tapasztalni, hogy olyan KÉRDÉS alig van, ami a mindenevök ellen irányul, ellenben majdnem minden nap beleköt valaki a vegánokba.
2022. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#1

Nem én pontoztalak le!

Viszont komolyan mondom nem értem amit írsz.

2022. aug. 8. 22:17
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Én csak azt tudom amit az életben tapasztalok. Nem találkoztam még nem erőszakos vegánnal, pedig sokat ismerek.
2022. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert komolyan érdekel a téma és a vegánok véleménye és a nem vegánok ellenvéleménye. Annak fényében hogy létezik a GMO hogy mondják hogy a nővényi étrend egészségesebb ? én nem értem
2022. aug. 8. 22:19
 8/25 A kérdező kommentje:
#6 Én meg még nem találkoztam nem erőszakos meleggel, pedig sokkal beszéltem :D
2022. aug. 8. 22:19
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Nem az. csak valamire hivatkozva játszani kell a felsőbbrendűt.
2022. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%
Jaja, persze... na mesélj már azokról az erőszakos melegekről. Én meg hozok neked százszor annyi sztorit az erőszakos heterókról..
2022. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!