Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Évek óta vegetáriánus vagyok,...

Évek óta vegetáriánus vagyok, meghívtak engem egy ebédre, és kiderült,hogy ikra is volt benne, illetve elképzelhető, hogy zsírral sütöttek, szerintetek ezek után nevezhetem magamat vegetáriánusnak? Nem is tudtam arról, mit eszek...

Figyelt kérdés
Egyszer gondoltam, hogy tartok majd halas napot, de akkor csak aznap, és megkóstólni különlegességeket, nem ilyesmire elpazarolni a dolgot...
2022. aug. 30. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegetariánus vagy, veletlenül történt
2022. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha nem szándékosan etted akkor igen.


Ha viszont direkt tartasz halas napot, akkor nem vega vagy hanem peszketariánus. (Amivel semmi baj nincs, nem leszólásból írom, ne érts félre.)

2022. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Úristen
2022. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Semmi komoly baj nem történt.

Szerintem a legjobb lenne, ha nem tartanád magad jelzőkhöz, elnevezéseknek... Egyél amit aksrsz és amikor. Ha te nem eszel állati eredetü ételt, de néha kipróbálnál valamit, tedd. Ne mások szerint alakítsd az életed.

2022. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Ezek után az éves vegetáriánus gyűlésen tuti elvesszük tőled az oklevelet meg a kitűzőt.
2022. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lennél? Egyébként az hogy vegetáriánus vagy nem érdem, hanem egy tudatos döntés az étkezésedben, amit elvenni tőled nem lehet.

Lehet, hogy ettél olyat, amit magadtól nem tettél volna, ha tudod; előfordul, ettől még semmi sem változott.

2022. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Hányd ki azonnal !
2022. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Véletlenül történt, nem a te döntésed volt. Nyugodtan tartsd meg azt a halas napot, egyszer az is belefér hogy megkóstolj amit akarsz, utána megint lehetsz vega! Ha havi, vagy heti rendszerességgel ennél ilyeneket, az már más lenne.
2022. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Te normális vagy? :D

Most mi lesz?

Belezuhanunk a Napba?

2022. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A vegetáriánusság nem vallás, vagy szekta, csak az étkezésre korlátozódik. Ha vegetáriánus életmódot folytatsz, akkor mindenképpen nevezheted magad annak a történtek ellenére. Senki nem fog felelősségre vonni.
2022. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!