Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Kedvenc vegán kajád sárgarépáb...

Kedvenc vegán kajád sárgarépából? Recepttel.

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Ez a favorit.

2022. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Sárgarépa köret .
2022. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
szezámmagos grillezett répa, mézzel. Ha a méz se fér bele neked, akkor juharsziruppal.
2022. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöldet adtam, köszi a válaszokat. Úgy tűnik, nem annyira kedvelik az emberek a répát, vagy lehet, hogy még nem értek haza a munkából, legalábbis nem sokan írtak.
2022. nov. 2. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a tárkonyos csirkaraguleves csirke nélkül. Varga gábor apróséf receptjét szoktam készíteni
2022. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Sárgarépás tészta! A répát lereszeled, megpirítod, ahogy a káposztát szokás, összekevered a megfött tésztával, és közvetlenül evés elött a tányérod megszórod frissen örölt borssal és kevés citromlét csavarsz rá.
2022. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mogyorós, csípős sárgarépa leves.


Mogyoróolajon vöröshagyma, fokhagyma, gyömbér, cayenne bors pirítás után mehet bele a szép nagy karikákra vágott sárgarépa. Én ehhez mindig jó nagy répát választok, hogy szép nagy karikák legyen. Jó nagy lángon pirítom, hogy kicsit megkapja a répát. Aztán kevés szójaszósz, és felöntöm vízzel/zöldségalaplével. 10 perc főzés után kész. Én nem szeretem vajpuhán. Tálalásnál petrezselyem zöld, és pirított, vágott mogyoró. Imádom! :D

2022. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen! 💚🌈🌸💜
2022. nov. 3. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:
nyers répa "ceruzahegyezővel" rózsaformára vágva.
2022. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
👍🙂
2022. nov. 6. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!